تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk Moldflow Adviser v2019.0.5 نسخه ویندوز

Autodesk Moldflow Adviser

یکی دیگر از نرم افزار های پرکاربرد از شرکت نرم افزاری Autodesk می باشد . این نرم افزار برای طراحی قالب تزریق ، طراحی پلاستیک و فرایند طراحی قالب تزریقی عرضه شده است و در محیط برنامه یک شبیه سازی ارائه می کند تا در آن کاربر بتواند با شبیه سازی قالب طراحی شده در محیط برنامه از هزینه های نهایی و اضافه طراحی نمونه های اولیه بکاهد و در نتیجه کار طراحی را نیز تسهیل نماید . نرم افزار Autodesk Moldflow Adviser به شما این امکان را می دهد تا روند ساخت پلاستیک و قالب های پلاستیکی را شبیه سازی کنید و همچنین به شما کمک می کند تا قالب های نهایی خودتان را در محیط این برنامه شبیه سازی کنید و بتوانید کارایی آن را بسنجید تا در نتیجه آن از تولید نمونه واقعی و نهایی به شکل نمونه اولیه بکاهید که این کاهش نمونه اولیه با کاهش هزینه برای شما ادامه خواهد داشت و همین موضوع باغث می شود که کار با این نرم افزار بسیار با صرفه باشد .

نرم افزار Autodesk Moldflow Adviser

امکانات : روند قالب گیری تزریق فلز یا سرامیک خود را شبیه سازی کنید ، مسیرهای پلیمری را مشاهده کنید تا از نقایص سطح جلوگیری کنید ، گرمای القایی الکترومغناطیسی اجزای قالب را شبیه سازی کنید ، شکل و خصوصیات ساختاری قطعات را ارزیابی کنید ، برای تعیین اینکه متغیرهای ورودی مانند دمای قالب و زمان تزریق روی کیفیت تأثیر می گذارند از تجزیه و تحلیل DOE استفاده کنید ، به راحتی نتایج تجزیه و تحلیل نرم افزار خود را با گزارش هایی در فرمت HTML ، Microsoft Word و PowerPoint به اشتراک بگذارید و … را به شما ارائه می دهد .
نام: Autodesk Moldflow Adviser
حجم فایل: 1.38 گیگابایت
شرکت سازنده: Autodesk
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2019.0.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Autodesk Moldflow Adviser - v2019.0.5

Moldflow software provides simulation tools for injection mold design, plastic part design, and the injection molding design process. Simulation Moldflow Adviser Ultimate software helps reduce the need for costly physical prototypes, avoids potential manufacturing defects, and helps bring innovative products to market faster.Software Autodesk Moldflow Adviser allows you to simulate the process of molding plastics. The system allows you to create prototypes in electronic form and conduct testing, which reduces the number of prepared real samples and, thereby, helps to launch the product into the implementation faster.

لینک دانلود