دانلود بازی کامپیوتر Banner of the Maid نسخه PLAZA

Banner of the Maid

یک بازی استراتژیک مبتنی بر نوبت و نقش آفرینی است که زمان انقلاب فرانسه یعنی چیزی در حدود اواخر قرن 18 تا اوایل قرن 19 را به تصویر می کشد . همچنین گرافیک این بازی با عناصر فانتزی یک سبک منحصر به فرد از سبک بازی های انیمه ای است . این بازی در چین به یکی از پرفروش ترین بازی های شبکه استیم در آمده است و مورد تحسین هزاران نفر از علاقمندان ، به خاطر داستان و روایت زیبا و همچنین گیم پلی جذاب ، قرار گرفته است و حالا به صورت کامل ترجمه انگلیسی شده و برای انگلیسی زبان ها آماده عرضه می باشد . داستان بازی Banner of the Maid در دهه 1970 و زمان تجزیه فرانسه می باشد و زمانی است که جناح های مختلف پاریس در پی قدرت هستن و شروع به راه انداختن جنگ داخلی کرده اند و همه به سهم خود منتشر سو استفاده زا این آشوب ها هستند . حالا شما در بازی افسر جوان پائولین بناپارت ، خواهر ناپلئون بناپارت مشهور هستید و باید نیروهای خودتان را به سمت پیروزی حرکت دهید اما این کار ساده ای نیست و کسی از شما پیروی نمی کند و پشتیبانی هم ندارید برای همین باید روابط برقرار کنید ، حامی پیدا کنید ، سرباز استخدام کنید تا بتوانید تبدیل به یک افسر درخشان در این جنگ داخلی و انقلاب شوید .

بازی Banner of the Maid

داستانی از فتنه ها ، نوطئه ها ، جنگ ها و جان فشانی ها است که باید همه این موارد را با فرمانده ای که تحت فرمان شما است تجربه کنید و با پیروزی از آن بیرون بیایید . شما باید در این بازی در انواع مکان ها مثل دشت ها ، صحراها ، شهر ها ، کوه ها به چیدن استراتژی موفقی برای جلوگیری از دشمنان بپردازید و با پیروزی از میدان مبارزه خارج شوید .  
نام: Banner of the Maid
حجم فایل: 1.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Azure Flame Studio
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: CE-Asia
رمز فایل: www.download.ir

Banner of the Maid - PLAZA

Banner of the Maid is a mix of turn-based strategy and JRPG, set in an alternate French Revolution (late 18th to early 19th century) with fantasy elements and a unique anime art style. A bestseller in China and acclaimed by thousands of fans for its strong gameplay and deep narrative, the game come to the Western markets fully localized to English.It’s the 1790s, and the Revolution is tearing France apart. The House of Bourbon is on the verge of collapse, and many different factions conspire against each other in the salons of Paris – the Royalists, the Club des Feuillants, the Jacobins and the Malmaisons are all trying to get advantage of the turmoil.

لینک دانلود