تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Beachbody – 10 Rounds With Joel Freeman

Beachbody 10 Rounds With Joel Freeman

بوکس یکی از بهترین ورزش ها و تمرین ها در دنیای تناسب اندام است که این محبوبیت بیش از هر زمان دیگری است. به این دلیل که یکی از بهترین تمرینات بدن در کل است که می توانید انجام دهید. اما برای بعضی ها پا گذاشتن در سالن بدن سازی بوکس می تواند بسیار ترسناک باشد. به همین دلیل Super Trainer Joel Freeman به شما 10 دوره در این زمینه ارائه می کند. من اصول بوکس و نحوه ساختن ترکیبات حرفه ای را به شما می آموزم. ضربات متقاطع ، کراس ، رول ، تاشو ، قلاب ، یکی پس از دیگری. نکته اصلی این است که هر مشتی را بدست آورید. بله ، به نظر فنی می رسد – اما اگر یک فرم مناسب یاد بگیرید ، مانند طبیعت دوم احساس می شود Joel می گوید تمرین بوکسورهای حرفه ای را تماشا کنید و یک موضوع مشترک را مشاهده خواهید کرد فیزیکی ناک اوت کاملاً خرد شده. در 10 دور ، جوئل به شما نشان می دهد که چگونه هر مشت از شما شروع می شود، با هر مشت ، بدن را درگیر می کنید و دچار سوختگی عضلانی عمیق می شوید که به سوختن چربی و کالری کمک می کند و بدن را به شکل جدی درگیر میکند. جوئل شما را در 3 روز تمرین بوکس و 2 روز تمرینات قدرتی با وزنه هایی هدایت می کند که به شما کمک می کند تحولی واقعی در تمام بدن بدست آورید. جوئل توضیح می دهد: “ما می خواهیم برای ایجاد شیارهای عمیق حافظه عضلانی ، ترکیبات قاتل مشت و کار پا را ایجاد کنیم ، تاكید زیادی بر روی تکرار داشته باشیم.” بگذارید بدن شما همان کاری را که من به او آموخته ام انجام دهد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که با هر مشت به من شدت دهید. ” تمرینات بوکس به 10 دور و هر کدام 3 دقیقه تقسیم می شود. شما بر روی مشت زدن و ترکیبات پا تمرکز خواهید کرد که طی 6 هفته پیشرفت خواهد کرد. Joel همچنین کار اصلی را در هر تمرین ادغام می کند. کل هسته و پشت شما به شما کمک می کند تا با سرعت بیشتری مشت بزنید ، بنابراین هر بار حداکثر تمرین را می کنید.  هر تمرین دارای موسیقی سرگرم کننده و پرانرژی است که بدن شما را به حرکت وا می دارد و مشت ها را به پرواز در می آورد. هدف این است که انگیزه خود را برای مطابقت با سرعت ضربان ها افزایش دهید تا کاردیو را تقویت کرده و کالری بیشتری بسوزانید. جوئل حرکات را به شما یاد می دهد ، اما این شما هستید که باید به ترکیب خود مسلط شوید و قهرمان درونی خود را آزاد کنید. بعد از هر تمرین احساس قدرت خواهید کرد.
نام: Beachbody - 10 Rounds With Joel Freeman
حجم فایل: 14.06 گیگابایت
شرکت سازنده: Beachbody
تاریخ انتشار: 1399/10/03
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: ورزشی
محصول کشور: آمریکا
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Beachbody - 10 Rounds With Joel Freeman

Boxing is no longer the fitness world’s best-kept secret — it’s more popular than ever.
That’s because it’s one of the best TOTAL-body workouts you can do. But for some, stepping into a boxing gym can be pretty intimidating.
That’s why Super Trainer Joel Freeman is bringing 10 Rounds to Beachbody On Demand.
“I’ll teach you the fundamentals of boxing and how to build killer combinations — jab, cross, roll, uppercut, hook, one after another. The key is giving every punch everything you’ve got. Yeah, it sounds technical — but once you learn proper form, it’ll feel like second-nature,” says Joel.

لینک دانلود