دانلود بازی Cultist Simulator v2021.b2 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/11/21 نسخه Cultist Simulator v2021.b2 - Portable اضافه شد.

Cultist Simulator

یک بازی زیبا و جذاب شبیه سازی است از خالق بازی فالین لندن و دریای خورشید است. از سال 1920 با تنظیم خدایانی پنهان و داستان های مخفی به عنوان یک ناظر پس از اسرار نابخشودنی بازی کنید. شاید شما به دنبال دانش، یا قدرت، یا زیبایی، یا انتقام هستید. شاید شما فقط رنگ ها را زیر پوست جهان می خواهید. در این بازی کارت روگو roguelike، آنچه که پیدا می کنید ممکن است شما را برای همیشه تبدیل کند. هر انتخابی که از لحظه ای به لحظه انجام می دهید، نه تنها روایت را پیش می برد بلکه آن را نیز شکل می دهد. تبدیل به یک محقق از هنرهای نامرئی شوید به رویاهای خود مراجعه کنید. مکان خود را به عنوان سرود عصر جدید تسخیر کنید.

 بازی Cultist Simulator

یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی بازی Cultist Simulator بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.  
نام: Cultist Simulator
حجم فایل: 214 مگابایت
شرکت سازنده: Weather Factory
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 9
ورژن: v2021.b2
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ترسناک ، تک نفره ، نقش آفرینی
منتشر کننده: Weather Factory
رمز فایل: www.download.ir

Cultist Simulator v2021.b2 - Portable

Cultist Simulator is a game of apocalypse and yearning from Alexis Kennedy, creator of Fallen London and Sunless Sea. Play as a seeker after unholy mysteries, in a 1920s-themed setting of hidden gods and secret histories. Perhaps you're looking for knowledge, or power, or beauty, or revenge. Perhaps you just want the colours beneath the skin of the world.

لینک دانلود