دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود بازی Diplomacy is Not an Option v0.9.139r – Early Access برای کامپیوتر

دانلود بازی Diplomacy is Not an Option

شما یک فئودال به دنیا آمدید. خوب به نظر می رسد، درست است؟ اما شما از شکار، اعدام و مسابقات خسته شده اید. تنها رویای باقی مانده، قلعه شما توسط انبوهی از دشمنان احاطه شده است. وقت خود را برای مذاکره تلف نمی کنید. این فرصت شماست تا به آنها نشان دهید چه کسی مسئول است. به کفش‌های کهنه قهرمان ما قدم بگذاری.  یک لرد کم سن و سال رنج کشیده، که به دلیل شرایط مجبور می‌شود با نیروهای دشمن بسیار برتر وارد نبرد شود. در محاصره یک پادشاه نزاعگر، مشاوران دوگانه و دشمنان از هر طرف، هیچ چاره ای برای حل مسالمت آمیز این مشکل وجود ندارد. به نظر می رسد که دیپلماسی یک گزینه نیست.

در بازی Diplomacy is Not an Option جنگ را در مقیاسی کاملاً جدید تجربه کنید زیرا بیش از 10 هزار واحد دشمن به دیوارهای قلعه شما حمله می کنند. آیا آنچه را که برای نجات پادشاهی لازم است دارید؟ آیا پادشاهی حتی ارزش نجات دادن دارد؟ پادشاه شما یک رهبر توانا و جسور است. تنها چیزی که او بیشتر از نوشیدن مشروب دوست دارد، دعوا کردن است و او کارهای زیادی را انجام داده است. در حین انجام جنگ ها و فتوحات خارجی، سرزمین های داخلی مورد غفلت قرار گرفته اند. زیرساخت‌ها رو به زوال است و مردم کم کم از گرسنگی می‌میرند. زمین برای بذر شورش حاصلخیز است. پادشاه گمراه شده توسط مشاوران بی عیب، به بوروکراسی حکومت داری اهمیت نمی دهد، بنابراین هنگامی که توده ها به پا می خیزند، هشدار یا دستیار کمی پیدا می شود. شما به تنهایی باید سکان جنگ را به دست بگیرید و از زمین های خود در برابر دهقانان قاتل دفاع کنید. اما پیروزی به شما تسکین کمی می دهد زیرا شما تنها کسی هستید که توانایی محافظت از پادشاهی را دارید. شما باید شورش ها را سرکوب کنید، رهبران آن را بیرون کنید و ثبات را بازیابی نمایید.

در بازی Diplomacy is Not an Option شایعات در مورد گنجینه های عظیم در سرزمین های دور بسیار زیاد است، دقیقا همان چیزی است که پادشاه برای تغذیه مردم و تامین مالی بیشتر آبجو و جنگ به آن نیاز دارد. آیا همانطور که حاکمیت خود درخواست می کند انجام می دهید و برای پر کردن خزانه کاخ به کشتی می روید؟ مطمئناً مردم بومی در برابر دزدی شما مقاومتی نخواهند کرد. چه چیزی می تواند اشتباه باشد؟ دنیای دیپلماسی یک گزینه نیست، دنیای مهربانی نیست. غذا ممکن است کمیاب شود و سربازان شما در میدان نبرد گرسنگی بکشند. خانه‌ها باید محافظت شوند، بیماری‌ها مدیریت شوند و اجساد با احترام کنار کشیده و دفن شوند. اگر به مردم خود اهمیتی نمی‌دهید، ممکن است به زودی دچار یک طاعون ناخوشایند شوید، یا با نبردهایی که فقط توسط استخوان‌های تلف شده سربازان بدغذا محافظت می‌شوند.

بازی Diplomacy is Not an Option با آزادی به عنوان مفهوم اصلی طراحی شده است. حالت Endless به شما امکان دسترسی کامل به درخت فناوری را می‌دهد و هیچ محدودیتی در نحوه برخورد با چالش‌هایی که نقشه‌های رویه‌ای تولید شده ارائه می‌کنند وجود ندارد. زود روی دیوارها سنگینی کنید، ارتش های بزرگی از خوراک توپ بسازید، یا بازی کلان رشد حریصانه و سرمایه گذاری های پرهزینه را دنبال کنید. یافتن سبکی که بیشترین موفقیت را برای شما به ارمغان می آورد به شما بستگی دارد. این کمپین چالش های مبارزه و اخلاق را به شما ارائه می دهد.

در این بازی اگر می‌خواهید به موقع با دشمن در حال پیشروی روبرو شوید، باید به دقت مراقب منابع خود باشید. منابع را جمع آوری کنید، مکان های ذخیره سازی خود را انتخاب کنید، برنامه های توسعه و ارتقاء خود را با دقت برنامه ریزی کنید. دشمن به میل خود زمین های خود را واگذار نخواهد کرد و توسعه های غیرنظامی محافظت نشده قربانی تهاجم خصمانه خواهند شد. تجارت، از طریق دایریبل تاجری چشمگیر، راه نجاتی به شهرهای محاصره شده ارائه می دهد، مواد غذایی اضطراری برای تغذیه مردان یا سنگ برای بازسازی دیوارها می آورد.

نام: Diplomacy is Not an Option
حجم فایل: 1.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Door 407
تاریخ انتشار: Feb, 2022
امتیاز استیم: 9 از 10
ورژن: v0.9.139r
نسخه: Early Access
آپدیت: 9 خرداد 1403
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
نویسنده: سعید صفایی
منتشر کننده: Door 407
رمز فایل: www.download.ir

به روز رسانی :

1403/03/09 نسخه Diplomacy is Not an Option v0.9.139r - Early Access اضافه شد.
 • 5 replies
  1. shadowwarior22 says:

   خواستم تشکر کنم از سایت خوبتون که سالیان ساله بدون هیچ مشکلی ازش بازی دانلود میکنم ، تنها سایتیه که توش AD blocker ام رو غیر فعال کردم 🙂

   پاسخ دادن
  2. میلاد says:

   چرا لینک ها مشکل داره در سایت کل بازی ها همینه هیچی نمیشه دانلود کرد!!

   پاسخ دادن

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *