معرفی بازی کامپیوتر Distant Kingdoms

Distant Kingdoms

عنوانی شبیه‌ساز و استراتژیک است که می‌توان آن را ترکیبی از بازی‌های استراتژیک شهرسازی، مدیریت اجتماعی و مهم‌تر از همه بازی های اکتشافی و ماجراجویی دانست. بازی Distant Kingdoms جهانی فانتزی و خیالی که در سرزمینی به نام اینرون (Ineron) قرار دارد ارائه می‌دهد. این جهان مملو از گونه‌های مختلف حیات مانند انسان‌ها، آرک‌ها و … است که با یکدیگر متحد شده و قصد تشکیل تمدنی جدید دارند. در راه تمدن سازی، تمرکز شما فقط به یک شهر و منطقه کوچک محدود نخواهد شد بلکه باید در بخش‌های مختلف شهرها و روستای های زیادی بسازید و با ایجاد شبکه‌ای ارتباطی میان آن‌ها نیازهای چندمنظوره‌ی کشور را تأمین کنید. تمدن جدیدی که خواهید ساخت کاملاً طبقاتی است و افراد بر طبق رده‌بندی‌های اجتماعی خود در آن نقش ایفا خواهند کرد. به عنوان مثال دهقانان به کار خاصی مشغول خواهند شد و اشراف‌زادگان نیز کارهای دیگری انجام خواهند داد. هر کدام از این طبقات دارای تقاضاها و بلندپروازی‌های بخصوصی است که باید توان جواب‌گویی به آن‌ها را داشته باشید. جهان

بازی Distant Kingdoms

مملو از راز و رمزها و بخش‌های جادویی است که هر کدام به نوعی حس کنجکاوی و ماجراجویی را در بازیکن زنده می‌کنند. شما و سایر نژادهای هم‌پیمان در این جهان تنها نیستید بلکه با موجودات مشکل سازی مانند اژدها و شبح‌ها نیز روبه‌رو خواهید شد. گیم پلی بازی و مکانیزم های آن کاملاً ساده و روان است و برای طیف وسیعی از افراد می‌تواند سرگرم‌کننده و جذاب به نظر برسد. 

..|| هنوز تاریخ انتشار دقیقی از طرف سازندگان اعلام نشده است ||..

نام: Distant Kingdoms
شرکت سازنده: Orthrus Studios
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Kasedo Games
رمز فایل: www.download.ir

Distant Kingdoms

A unique blend of City Building, Social Management, Exploration and Adventure gameplay, Distant Kingdoms brings a rich fantasy world to life.

لینک دانلود