دانلود بازی Drive 4 Survival v0.05.006 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/11/30 نسخه Drive 4 Survival v0.05.006 - Early Access اضافه شد.

Drive 4 Survival

مبارزه‌ای همه‌جانبه و شدید برای بقا و زنده ماندن در جهانی یخ زده و منجمد است! به هیچ کس و هیچ‌چیزی غیر از خود و ماشینتان نباید اتکا کنید وگرنه کشته خواهید شد. شما ماجراجویی‌های خود را از یک منطقه امن و کنترل شده که safe zone نام دارد آغاز خواهید کرد. safe zone در واقع پایگاه اصلی شماست و امنیت آن همیشه تضمین‌شده است. شما می‌توانید در طول روز به منظور شناخت محیط اطراف، جمع‌آوری منابع برای ساخت‌وساز و … از منطقه امن خارج شده و در جهان خطرناک بیرون به دنبال ماجراجویی‌های مختلفی بگردید! مسافرت‌های شما عموماً در مکان‌های ناامنی خواهد بود که به دلیل تغییرات شدید و مخرب آب و هوایی و اقلیمی، زمستان سرد و یخ‌زده همیشه بر آن حکم فرماست و دشمنان خون‌خواری در آن حضور دارند. در چنین جهان خطرناکی باید فقط به خودتان اتکا کرده و به هیچ‌کس در اطراف خود اعتماد نکنید. در هر مرحله از

 بازی Drive 4 Survival

باید با استفاده از حداقل امکانات و تجهیزات زنده مانده و به ایمن‌سازی پایگاه و محل سکونت خود هر چه سریع‌تر اقدام کنید. ماشین مهم‌ترین وسیله جابه‌جایی در محیط است که نقش بسیار حیاتی و مهمی در زنده ماندن شما ایفا می‌کند. باید همیشه حواستان به بخش‌های فنی مهم ماشین باشد و سوخت کافی به همراه داشته باشید. سوخت یکی از کمیاب‌ترین آیتم‌های موجود در محیط است که برای پیدا کردن آن باید سختی‌های زیادی تحمل کنید.
نام: Drive 4 Survival
حجم فایل: 739 مگابایت
شرکت سازنده: M3M Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.05.006
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجراجویی - نقش آفرینی - شبیه ساز - مسابقه ای - بقا
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: M3M Games
رمز فایل: www.download.ir

Drive 4 Survival v0.05.006 - Early Access

Drive 4 Survival is a struggle for survival mostly in the frozen wilderness, where you have to rely only on yourself and your car. You begin in a relatively safe zone, which will serve as your base. And from this base, you will be able to travel for knowledge and adventure or build your home here according to your ideas.

لینک دانلود