تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی EVERSPACE 2 v0.5.18292 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/13 نسخه EVERSPACE 2 v0.5.18292 - Portable اضافه شد.

EVERSPACE 2

یک بازی تک نفره ی فضایی می باشد که تمرکز ویژه ای بر روی گشت گذار دارد و شامل قابلیت لوت کردن و تعدادی دیگر از عناصر کلاسیک بازی های نقش آفرینی می شود . شما در این عنوان یک داستان هیجان انگیز را در یک دنیای زنده و جهان باز تجربه خواهید که شامل اسرار و رازها و خطرات زیادی می شود . بر عکس بازی های مشابه که محیطشان به صورت تصادفی یا با استفاده از هوش مصنوعی طراحی می شوند ، تمام عناصر محیطی این بازی به صورت دستی ایجاد شده است . در بخش کمپین

بازی EVERSPACE 2

شما با چند شخصیت آشنا و دوست خواهید شد که هر کدام داستان های خودشان را برای گفتن دارند . آن ها در ماموریت های فرعی به شما ملحق می شوند تا به شما کمک کنند و همچنین ارتباط با آن ها در طول بازی یک سری مزایا برایتان خواهد داشت . سفر شما در این عنوان قرار است بسیار هیجان انگیز باشد ، شما گونه های متفاوتی از بیگانه های فضایی را کشف خواهید کرد ، از یک سری اسرار و رازها پرده برخواهید داشت ، یک سری گنج مخفی را پیدا خواهید کرد و همچنین از خود در برابر گروه های قانون شکن و مجرم محافظت خواهید کرد . برخی از منطقه های این بازی شامل وسیله ها و تجهیزات بسیار باارزشی می شود ، اما ورود به آن جا بسیار سخت است و خطرات زیادی در آن وجود دارد و در صورتی که می خواهید از آن منطقه با موفقیت بیرون بیایید ، باید بسیار حرفه ای باشید و از تمام مهارت و استعداد خود استفاده کنید . دشمن های متفاوتی در این بازی وجود دارد و شما برای مقابله با آن ها به تعداد زیادی از انواع مختلف اسلحه ها ، بمب افکن ها ، هواپیماهای بدون سرنشین و جنگنده دسترسی دارید . شما در ابتدای بازی می توانید سفینه ی فضایی مخصوص و منحصر به فرد خود را طراحی کرده و بسازید و سپس در طول بازی آن ارتقا و توسعه دهید و با سبک بازی خود هماهنگ تر کنید . شما همچنین می توانید به خرید و فروش و تجارت در طول بازی مشغول شوید و تجهیزات گران قیمتی که دارید را بفروشید و وسیله های ارزشمندی را خریداری کنید . در بعضی از منطقه ها یک سری منابع هستند که تقاضا برای آن بسیار زیاد است ، شما می توانید با به دست آوردن آن منابع و فروختنشان در آن جا به سود خیلی خوبی برسید . 
نام: EVERSPACE 2
حجم فایل: 21.9 گیگابایت
شرکت سازنده: ROCKFISH Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.5.18292
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی - شبیه ساز - اول شخص
منتشر کننده: ROCKFISH Games
رمز فایل: www.download.ir

EVERSPACE 2 v0.5.18292 - Portable

EVERSPACE 2 is a fast-paced single-player space shooter with deep exploration, tons of loot and classic RPG elements. Experience a thrilling story set in a vivid, handcrafted open-world full of secrets and perils on your journey to become human after all. In the campaign, you will make some friends with their own story to tell. They will join you on side missions and provide certain benefits in the endgame, where vicious encounters and brutal challenges will stand between you and that next epic loot drop.

لینک دانلود