تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Fights in Tight Spaces v0.19 – Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/26 نسخه Fights in Tight Spaces v0.19 - Portable اضافه شد.

Fights in Tight Spaces

ترکیبی شیک از ساخت عرشه ، تاکتیک های مبتنی بر نوبت و سکانس های هیجان انگیز مبارزه انیمیشن در تنظیمات فیلم اکشن کلاسیک. تعادل ، دست ، حرکت و موقعیت خود را یاد بگیرید تا بر شانس شکست دادن دشمنان خود غلبه کنید. عرشه خود را بسازید ، فضا را کنترل کنید و زندگی کنید تا یک روز دیگر بجنگید. هنگام ساخت یک عرشه متناسب با سبک بازی و مخالفان خود ، از بیش از 150 کارت انتخاب کنید. با رویدادهای تصادفی روبرو شوید ، پیشرفت هایی (یا آسیب دیدگی) کسب کنید و در مورد چگونگی خود برای مبارزات پیش رو ، انتخاب های مهمی انجام دهید. داستان

 بازی Fights in Tight Spaces

: در عصری که جاسوسی عمدتا توسط بسته های داده ای انجام می شود که توسط گروهی از تحلیلگران مورد تحسین قرار گرفته اند ، رویکرد بخش یازده عملی تر است و با انواع سازمان های جنایی که خارج از حوزه ارتباطات الکترونیکی زندگی و فعالیت می کنند ، سروکار دارد. وقتی بقیه سرویس های اطلاعاتی از کار افتادند ، آنها با بخش یازده تماس می گیرند. به عنوان یک عامل بخش یازده ، وظیفه شما این است که راه حل های مستقیم برای تهدیدات در حال ظهور پیدا کنید عمدتا با درهم کوبیدن چهره افراد به چیزها. وظایف شما در بازی Fights in Tight Spaces : فضا را کنترل کنید: از محیط در برابر دشمنان خود استفاده کنید. توانایی های خود را آموزش دهید: یک عرشه متناسب با سبک بازی خود بسازید ، حرکات خود را ارتقا دهید و نماینده خود را به انواع پیشرفت ها مجهز کنید. محافظت از اهداف با ارزش : از مهارت ها و توانایی های خود استفاده کنید زیرا به عنوان محافظ شخصی های VIP عمل می کنید. تهدیدهای بی پایان : هر بار که بازی می کنید با یک مأموریت جدید ، تاکتیک های خود را تکامل بخشید ، امکانات جدید را باز کنید و استراتژی خود را برای شکست دادن دنیای زیرزمینی جنایتکار کامل کنید. ارزش خود را ثابت کنید : یک مأموریت روزانه را شروع کنید و امتیازات خود را با سایر بازیکنان در جدول آنلاین مقایسه کنید. 
نام: Fights in Tight Spaces
حجم فایل: 535 مگابایت
شرکت سازنده: Ground Shatter
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.19
نسخه: Portable
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، استراتژی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Mode 7
رمز فایل: www.download.ir

Fights in Tight Spaces v0.19 - Portable

A stylish blend of deck-building, turn-based tactics, and thrilling animated fight sequences in classic action-movie settings. Learn to balance your hand, momentum, and positioning to overcome the odds to defeat your adversaries. Build your deck, control the space and live to fight another day.

لینک دانلود