تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Firewatch Update 11.11

به روز رسانی :

1396/01/22 نسخه Firewatch Update 11.11.2016 اضافه شد .

Firewatch یکی از بازی های بسیار زیبا و سرگرم کننده در سبک بازی های ماجراجویی می باشد . بازی Firewatch توسط کمپانی بازی سازی Campo Santo طراحی شده و شرکت Panic Inc این بازی بسیار زیبا را برای عموم بصورت کاملا رایگان عرضه کرده است . داستان این بازی در سال 1989 رخ داده شده است و شما در این بازی در نقش اول شخص می باشید که بصورت داوطلب برای محافظت از منطقه یلوستون انتخاب شده اید . تمامی مدیریت منطقه به عهده شخص شما است و شما باید تمامی کنترل بازی را به دست بگیرید . شما مردی بنام هنری هستید که از زندگی قدیم و کثیف خود عقب نشینی کرده و روی به کارهای جدید و مراقبت از حریق آتش می کنید .

در بازی Firewatch مراقبت تمامی جنگل ها, کوه ها, دشت ها به عهده شما می باشد شما می توانید تمامی دیدبانی خود را در پارک ملی Shoshone در برجک کنترل کنید و در صورت مشاهده کردن آتش به دلیل گرمای زیاد تابستان به محل مراجعه کرده و مکان مورد نظر را از آتش سوزی نجات دهید .در این بازی شما هروقت که احساس خطر کردید باید تمامی اطلاعات را به سرپرست خود گزارش داده و آنها را از این خطر بزرگ مطلع کنید . سرپرست شما شخصی بنام Delilah می باشد که شما با گفتگو با آن می توانید رابطه تاپیر گذاری برای حفظ محیط داشته باشید . ازی Firewatch با گرافیک بسیار بالا و محیط سه بعدی طراحی شده است, امیدواریم که از دانلود این بازی لذت ببرید .

مشخصات بازی :نام بازی : Firewatchپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Campo Santoمنتشر کننده : Panic Incسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam  

شما از این پس می توانید بازی های اندروید و آیفون مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Firewatch

لینک دانلود