دانلود بازی Food Truck Simulator v4.33 – P2P برای کامپیوتر

دانلود بازی Food Truck Simulator

در این بازی شبیه سازی تعمیر و تجهیز کامیون حمل غذا که متعلق به پدرتان بود را در دست بگیرید. دستور العمل درست کنید، غذا بپزید و به مشتریان در کل شهر خدمت کنید. کامیون غذای خود را سفارشی کرده و ارتقا دهید تا به مشتریان بیشتری دسترسی داشته باشید و منوی خود را گسترش دهید.در این بازی پدر شما ماشین حمل غذا داشت. اگرچه وسیله نقلیه قدیمی شده است، اما به سنگ بنای میراث خانواده شما تبدیل شده است. حالا در یک چشم به هم زدن پدر شما از دنیا رفته است. حالا کامیون غذا متعلق به شماست. آیا در جای پای پدرت قدم می گذاری و به نام او عمل می کنی؟

در بازی Food Truck Simulator قبل از اینکه بتوانید غرفه های خود را برپا کنید، باید در واقع از گاراژ خود به هر جایی که تصمیم دارید برای آن روز بفروشید بروید. مراقب ترافیک و ازدحام نیز باشید! وقتی احساس می‌کنید وقتتان کم است، مانند پدرتان عمل کنید و از مسیر شکسته‌شده منحرف شوید.شاید فکر می‌کردید تمام چیزی که در این تجارت وجود دارد فست فود است، اما اکنون که در آن سوی پیشخوان هستید، وقت آن است که دوباره فکر کنید. حتی به اندازه یک تکه پنیر می تواند یک همبرگر کلاسیک را به یک چیزبرگر خاص تبدیل کند. مشتریان می توانند بسیار بی حوصله و نیازمند باشند. متوجه خواهید شد که زمان زیادی ندارید تا آنها را به آنچه می‌خواهند برسانید و به کام آنها هم تناسب داشته باشید. این یک چالش خواهد بود، اما چالشی است که پدر شما بر آن غلبه کرده است و مطمئناً شما هم می توانید.

در بازی Food Truck Simulator همانطور که اعتبار شما افزایش می یابد، مجموعه ترفندها و ابزارهای شما نیز افزایش می یابد. کامیون متعلق به شما است و همانطور که دستان صاحب آن تغییر می کنند، دکوراسیون آن نیز باید تغییر کند. هر چیزی را از رنگ بیرونی گرفته تا چیدمان داخلی، سپرها، چراغ ها و چرخ ها تنظیم کنید. به شهر نشان دهید که کمتر از پدرتان نیستید. در این بازی هر روز یک ماجراجویی جدید است و هر ماجرایی نیازمند تدارکات کافی می باشد. مواد تشکیل دهنده دائمی نیستند و با گذشت ساعت ها پوسیده و فاسد می شوند. به یاد داشته باشید که نه تنها تازه ترین، بلکه مطلوب ترین محصولی را که مشتریان شما ممکن است از شما بخواهند تهیه کنید.

نام: Food Truck Simulator
حجم فایل: 5.6 گیگابایت
شرکت سازنده: DRAGO entertainment
تاریخ انتشار: Sep, 2022
امتیاز استیم: 6 از 10
ورژن: v4.33
نسخه: P2P
آپدیت: 13 بهمن 1401
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: DRAGO entertainment, Movie Games S.AHeartBeat Games
رمز فایل: www.download.ir

به روز رسانی :

1401/11/13 نسخه Food Truck Simulator v4.33 - P2P اضافه شد.
  • لینک دانلود
    2 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *