تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Good Company v0.9.1 نسخه GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/01 نسخه Good Company v0.9.1 - GOG اضافه شد.

Good Company

یک بازی تک نفره و چند نفره درباره ساخت و ایجاد چیزهای مختلف است . در این بازی شما باید یک شرکت کوچک بسازید و به مرور زمان افراد مختلفی را استخدام کنید، تجهیزات و ربات های پیشرفته بخرید و شرکت خود را به یک کمپانی بزرگ تبدیل کنید . در ابتدا شما به تنهایی باید محصولاتی را درست کنید و بفروشید تا درآمد کسب کنید و پس از آن افراد دیگر را استخدام کنید تا سرعت کار و تعداد محصولات خود را افزایش دهید . به مرور زمان که تعداد کارمندان و تجهیزات شما بیشتر می شود، کار شما به عنوان مدیر نیز سخت تر می شود . در نسخه اولیه این بازی می توانید به صورت تک نفره بازی کنید، افراد را استخدام کنید و کارهای مختلفی به آنها بدهید، روند کار و تجهیزات شرکت خود را توسعه دهید، درباره تکنولوژی های جدید تحقیق کنید، محصولات فوق پیشرفته ای را طراحی کنید، محصولات خود را در بازار بفروشید و شرکت خود را گسترش دهید . در آپدیت هایی که بعد از انتشار نسخه اولیه، برای

بازی Good Company

منتشر می شود، می توانید به صورت چند نفره بازی کنید، طرح های زمین را تغییر دهید، کیفیت محصولات را تست کنید و … . همچنین شبیه سازی کارمندان بهبود می یابد و به واقعیت نزدیک تر می شود . 
نام: Good Company
حجم فایل: 638 مگابایت
شرکت سازنده: Chasing Carrots
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: v0.9.1
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - شبیه سازی - مدیریت
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: The Irregular Corporation
رمز فایل: www.download.ir

Good Company v0.9.1 - GOG

Good Company is a single- and multiplayer management simulation about building, automating, and optimizing your robot manufacturing corporation, set in a colorful 80s-inspired world.You start your Good Company literally with your own hands. Build your first products and hire employees to develop processes. Only a firm foundation will pave your road to success.As your workforce grows, your responsibilities will shift. Have employees handle production, logistics, and research, while you design increasingly complex products to please the markets.Take your products to the next level and develop robots with various functionalities. And always keep your employees in mind, since they are key for optimal expansion of your enterprise.

لینک دانلود