تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Hammerting v0.3.1.14 – Early Access برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/12 نسخه Hammerting v0.3.1.14 - Early Access اضافه شد.

Hammerting

عنوانی در سبک نقش‌آفرینی و استراتژیک است که در سال 2020 و توسط Warpzone Studios و Team17 Digital طراحی و منتشر شده است. بازی شما را در نقش رهبر و رئیس یکی از قبایل دورف قرار می‌دهد. دورف ها یا کوتوله‌ها یکی از نژادهای افسانه‌ای هستند که به دلیل مهارتشان در حفر معدن و استخراج آن بسیار معروف شده‌اند. شما به عنوان رهبر یک قبیله، وظیفه دارید تا عملیات حفر و استخراج از معدن را مدیریت کرده و راه افراد خود را برای رسیدن به ثروت و امکاناتی که در قعر زمین مدفون شده است هموار سازید. در سطح زمین جنگ‌های خانمان‌سوزی در گرفته است و در همین راستا دورف ها به منظور زنده ماندن و کمک به سایر متحدان خود به اعماق زمین روی آورده‌اند! دورف ها شاید مبارزان خوبی نباشند اما معدنچیان و صنعتگران بسیار ماهری هستند که می‌تواند سایر مبارزان را به بهترین نحو ممکن پشتیبانی کنند. در ابتدای

 بازی Hammerting

شما با تعداد معدودی از همراهان خود عملیات‌های زیرزمینی را آغاز خواهید کرد و این گروه را از طریق شبکه‌های صنعتی و ارتباطی مختلف گسترش داده و در یک زمان به مدیریت چندین عملیات خواهید پرداخت. متحدان شما در سطح زمین نیازهای مختلفی دارند و شما باید بر اساس این نیازها فرآیند تولید را ادامه دهید. در مواقع حساسی مانند حملات خون‌آشام‌ها، شما وظیفه دارید تا از فلز نقره شمشیرهای تیزی بسازید تا بتوانید از نیروهای خود در برابر آنان پشتیبانی لازم به عمل آورید. یکی از مهم‌ترین عناصری که به عنوان رهبر قبیله دورف ها باید در نظر داشته باشید ارتباطات است. شما وظیفه دارید تا تمامی معادن و تونل‌های زیرزمینی موجود را از طریق یکسری ریل‌گذاری‌ها به یکدیگر متصل کرده و یا آسانسورهایی به منظور بالا رفتن در معادن تعبیه کنید.
نام: Hammerting
حجم فایل: 1.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Warpzone Studios
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: v0.3.1.14
نسخه: Early Access
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی - شبیه ساز - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Team17 Digital
رمز فایل: www.download.ir

Hammerting v0.3.1.14 - Early Access

Hammerting is a vertical dwarven mining colony sim with RPG elements. Manage a clan of colourful Dwarves, establish an epic mining operation, craft legendary swords and delve deep for greater glory, riches... and danger.

لینک دانلود