دانلود بازی Iris and the Giant v1.1.6 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/11/22 نسخه Iris and the Giant v1.1.6 - GOG اضافه شد.

Iris and the Giant

یک بازی استراتژیک است که می‌توان آن را ترکیبی از بازی‌های کارتی و عناصر سبک نقش‌آفرینی دانست. بازی Iris and the Giant درجهانی خیالی و زیبا روایت می‌شود و شخصیت اصلی بازی موجودی شجاع و نترس به نام Iris است. گرافیک هنری بازی از سبک مینیمال پیروی می‌کند و بسیار ساده، زیبا و گیراست. در پشت این گرافیک چشم‌نواز، داستانی احساسی و دلکش نهفته است که از کشاکش‌های درونی زنی که قصد مبارزه با شیاطین را دارد نشات می‌گیرد. در هر برخورد و مبارزه، امتیازاتی به دست خواهید آورد که با کمک آن‌ها می‌توانید مهارت‌ها و توانایی‌های جدیدی برای Iris بازگشایی کرده و قدرت او را افزایش دهید. مبارزات

بازی Iris and the Giant

کاملاً تاکتیکی است و داشتن برنامه و نقشه از پیش تعیین‌شده به موفقیت شما کمک زیادی می‌کند. در هر مرحله می‌توانید از تعداد محدودی مهارت که در قالب کارت‌ها به شما نمایش داده می‌شود استفاده کنید و در همین راستا انتخاب درست مهارت‌ها تأثیر بسزایی در موفقیت شما خواهد داشت. در مجموع 51 کارت یا به ‌عبارت ‌دیگر مهارت مختلف در بازی وجود دارد که باید ترکیب مناسب و منحصربه‌فرد خود را از میان آن‌ها استخراج کنید. بازی به‌طورکلی بسیار روان و ساده است اما چالش‌هایی نیز دارد که به آن تنوع می‌بخشد. 
نام: Iris and the Giant
حجم فایل: 412 مگابایت
شرکت سازنده: Louis Rigaud
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.6
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Goblinz Studio, Maple Whispering Limited, Mugen Creations
رمز فایل: www.download.ir

Iris and the Giant v1.1.6 - GOG

Iris and the Giant is a fusion of a collectible card game with RPG and roguelike elements. You play as Iris, who must brave her fears in her imaginary world. Behind the game’s unique minimalist art style players will explore a touching story of a young woman facing her inner demons and soothing the raging giant inside.

لینک دانلود