دانلود بازی Middle Age Conquest نسخه DARKZER0 برای کامپیوتر

Middle Age Conquest

کشور خود را با مناسب ترین پرچم برای خود شروع کنید ، همیشه تیم جنگ خود را با توجه به امکانات خود بسازید. کشور خود را توسعه دهید و پایان پادشاهی های دیگر را به ارمغان آورید. در بازی Middle Age Conquest در قرون وسطی شما به عنوان یک شهر کوچک شروع می کنید ، شما مخالفان خود را شکست می دهید ، زمین های خود را افزایش می دهید و بخشی از این ماجراجویی خواهید شد که با پیشرفت به یک پادشاهی باشکوه گسترش می یابد. ویژگی های

 بازی Middle Age Conquest

: از بین 8 پرچم مختلف انتخاب کنید ، شما می توانید با مزایایی که می خواهید شهر خود را بهبود ببخشید. و شما ممکن است کشوری باشید که سایر پادشاهی ها از آن می ترسند. در نبردهای خود پیروز بیرون بیایید. اگر از تیم خود استفاده می کنید و از واحدهای خود به موثرترین روش استفاده می کنید شما می توانید در قلب پادشاهی هایی که با آنها می جنگید ترس ایجاد کنید. به یاد داشته باشید ، پیروزی همیشه در دست بهترین و تصمیم گیرندگان درست است.
نام: Middle Age Conquest
حجم فایل: 66 مگابایت
شرکت سازنده: Musa GUNGOR
تاریخ انتشار: February 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژی ، شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Musa GUNGOR
رمز فایل: www.download.ir

Middle Age Conquest - DARKZER0

Start Your Country With The Most Suitable And Advantageous Flag For You, Always Make Your War Team According To Your Possibilities. Develop Your Country And Bring The End Of Other Kingdoms.

لینک دانلود