دانلود بازی پناهگاه هیولا Monster Sanctuary نسخه Chronos

به روز رسانی :

1399/09/20 نسخه Monster Sanctuary - Chronos اضافه شد.

Monster Sanctuary

یک بازی در سبک استراتژیک ، ماجرایی و نقش آفرینی می باشد و شما باید از طیف گسترده قهرمانان چند نفر را انتخاب کنید و تیم خودتان را بچینید و در نهایت پیروز میدان شوید . شما می توانید با استفاده از قدرت تیم خودتان که آنها را جمع می کنید یک ماجراجویی حماسی را شروع کنید تا دنیای بازی را که دنیای بزرگی نیز می باشد کشف کنید و همه جای آن را کاوش کنید . در بازی Monster Sanctuary شما یک نگهبان هیولا هستید که باید از توطئه ای که باعث می شود زندگی صلح آمیزی که بین شما و هیولاها برقرار است به هم بخورد ، پرده بردارید و کمک کنید که صلحی که بین شما برقرار است دائمی شود و مسئله ای هیولاهای شما را تهدید نکند . شما می توانید هیولاها را از سراسر دنیا جمع کنید و آموزش دهید و با استفاده از آنها تیم خودتان را بسازید ، شما ناجی تمامی هیولاهای دیگر هستید و فرصتی است که می توانید کاری کنید که صلح بین شما و انسان ها برهم نخورد و این کار دشوار و سختی است و شاید از پس هر کسی بر نیاید .

بازی Monster Sanctuary

حالت آنلاین نیز دارد که می توانید به صورت 3 مقابل 3 بازی کنید و تیمی که در انتها باقی بماند پیروز میدان خواهد شد . برای رفتن به بخش آنلاین باید مهارت های خودتان را به حد نهایی خودشان برسانید تا اینگونه قدرت تیمتان افزایش پیدا کند . 
نام: Monster Sanctuary
حجم فایل: 203 مگابایت
شرکت سازنده: Moi Rai Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
نسخه: Chronos
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، ماجرایی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Team17 Digital Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Monster Sanctuary - Chronos

Choose your spectral familiar and follow in your ancestors’ footsteps to become a Monster keeper and save the Monster Sanctuary.Embark on an epic adventure using the powers of the monsters you collect, and the team you build, to unlock an ever-expanding world.

لینک دانلود