دانلود بازی Persona 5 Strikers Digital Deluxe Edition نسخه FitGirl برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/12 نسخه Persona 5 Strikers - FitGirl اضافه شد.

Persona 5 Strikers

بازی نقش آفرینی و زیبایی است که در آن به شما این امکان را می دهد تا به Phantom Thieves بپیوندید و علیه فساد در شهرهای سراسر ژاپن حمله کنید. تعطیلات تابستانی با دوستان نزدیک با ظهور یک واقعیت تحریف شده ، ناگهان تغییر می کند. حقیقت را فاش کنید و از قلب کسانی که در مرکز بحران زندانی شده اند ، به آن ها کمک کنید. در یک داستان کاملا جدید به دنیای شیک Persona بپردازید . در حین نبردهای انفجاری ، تیم خود را به صورت پویا کنترل کنید . بازی Persona 5 Strikers نبرد در سراسر ژاپن در یک سفر جاده ای حماسی را روایت می کند ویژگی های اصلی

بازی Persona 5 Strikers

شامل : دنیای Persona 5 Strikers را با رایانه کامل در Full HD تجربه کنید ، تا 4K پشتیبانی می کند ، دستاوردهای هیجان انگیز و کارتهای با ارزش ، بین ژاپنی و انگلیسی VO را انتخاب کنید ، سازگاری کامل با صفحه کلید و ماوس. به دنبال کمی استراحت و آرامش ، سارقان شبح برای شروع سفر جاده ای خود شروع کردند ، تا اینکه یک کارآگاه بی رحم کیوتو از آنها برای تحقیق در مورد یک سری موارد عجیب در سراسر ژاپن کمک خواست . در غیر این صورت ، او جوکر را دستگیر می کند. در حالی که بیشتر به رمز و راز می پردازند ، قلمرو دیگری را می یابند که در آن افراد بی گناهی به زندان می افتند و مجبور می شوند خواسته های قلب خود را با هوس های حاکم آن از دست بدهند. به سبک معمولی Phantom Thieves آنها قصد دارند از همه آنچه در اختیار دارند برای آزادی زندانیان ، بازگرداندن قلبهایشان و عقب زدن علیه فساد در انفجاری ترین مبارزه خود تاکنون استفاده کنند. Persona 5 Strikers دارای یک کمپین داستانی عمیق و یک جنگ هیجان انگیز است که یک تجربه واقعی پرسونا را رقم می زند. از 6 شهر مختلف در سراسر ژاپن دیدن کنید ، ، علیه Shadows مبارزه کنید تا منشا corruption فساد در سیاه چالهای Metaverse را کشف کنید. وارد داستان شوید که آیا تازه وارد این مجموعه هستید یا از طرفداران قدیمی. به دشمنان در سیستم نبرد ترکیبی حمله کنید که برای مقابله با اقدامات متناوب و برنامه ریزی برای تصمیم گیری در مورد حرکت استراتژیک بعدی خود ، اقدام جنگی انفجاری را انجام می دهد. با کمین کردن دشمنان ، ضربه زدن به نقاط ضعف اساسی آنها ، آنها را از پا در آورید و ضربه نهایی را با حمله همه جانبه وارد کنید.
نام: Persona 5 Strikers
حجم فایل: 24.2 گیگابایت 13.85 گیگابایت
شرکت سازنده: ATLUS
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: Digital Deluxe Edition + 2DLC
نسخه: GoldBerg/FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: SEGA
رمز فایل: www.download.ir

Persona 5 Strikers - GoldBerg/FitGirl

Join the Phantom Thieves and strike back against the corruption overtaking cities across Japan. A summer vacation with close friends takes a sudden turn as a distorted reality emerges; reveal the truth and redeem the hearts of those imprisoned at the center of the crisis!

لینک دانلود