دانلود بازی Project CARS 3 Deluxe Edition v1.0.0.0.0643 نسخه Xatab

به روز رسانی :

1399/11/08 نسخه Project CARS 3 Deluxe v1.0.0.0.0643 - Xatab اضافه شد .

Project CARS 3

جدیدترین ساخته ی استودیوی Slightly Mad Studios قرار است استانداردهای جدیدی در این مجموعه ی اتومبیل رانی ایجاد کند ، این عنوان در قدم نخست دو هدف بزرگ دارد ، یکی این که تجربه ای متعادل میان دو سبک آرکید و شبیه ساز ایجاد کند و دوم این که بتواند اثری باشد که هم برای بازیکن های حرفه ای و هم برای بازیکن های مبتدی و تفننی جذاب باشد و بتواند آن ها را سرگرم کند . نسخه ی قبلی این بازی بسیار پرجزئیات و واقع گرایانه بود ، اما جاه طلبی توسعه دهندگان در این نسخه فراتر رفته است و آن ها می خواهند پرجزئیات ترین خودروها و پیست های مسابقات را در بازی خود قرار دهند . همچنین آن ها سیستم جدیدی را برای شبیه سازی آب و هوا طراحی کرده اند که بسیار واقع گرایانه است . همچنین گزینه های ارتقا و تنظیمات خودروها در این نسخه بیشتر شده است . در مجموع

بازی Project CARS 3

یکی از پرمحتواترین و جاه طلبانه ترین بازی های مسابقه ای اتومبیل رانی است که می تواند استانداردهای مجموعه ی خود را چندین درجه ارتقا دهد . بیش از دویست خودروی حرفه ای مختلف از برندهای متفاوت در این بازی وجود دارند و بیش از صد و بیست پیست مسابقه نیز به بهترین شکل شبیه سازی شده است . برای شخصی سازی خودروها هم حسابی دستتان باز است و می توانید هر جوری که می خواهید آن ها را تغییر بدهید . شما همچنین می توانید راننده ی خود را نیز شخصی سازی کنید و چهره ی او را هرگونه که می خواهید طراحی کنید و لباس هایی که دوست دارید را تنش کنید . بازی شامل چرخه ی 24 ساعته ی شب و روز نیز می شود و آب و هوای آن نیز به صورت پویا طراحی شده ، همچنین در هر فصل شاهد وضعیت آب و هوایی مختلف در بازی خواهیم بود . حالت های مسابقه ای مختلفی در این بازی وجود دارند و سیستم هوش مصنوعی این عنوان نیز نسبت به قبل بسیار هوشمندانه و پیشرفته تر عمل می کند . یک حالت واقعیت مجازی نیز برای بازی طراحی شده تا با استفاده از هدست واقعیت مجازی بتوانید یکی از بهترین تجربه های اتومبیل رانی را داشته باشید . 
نام: Project CARS 3
حجم فایل: 27 گیگابایت
شرکت سازنده: Slightly Mad Studios
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.0.0.0643
نسخه: Xatab
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
محصول کشور: انگلستان
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - ورزشی - اتومبیل رانی - آرکید - واقعیت مجازی
منتشر کننده: Bandai Namco Entertainment Europe
رمز فایل: www.download.ir

Project CARS 3 Deluxe Edition v1.0.0.0.0643 - Xatab

Journey from weekend warrior to racing legend & experience the thrill & emotion of authentic racing. Own, upgrade and personalise hundreds of cars, customise your driver, tailor every setting & play the way you want in YOUR Ultimate Driver Journey. Project Cars 3 is shaping up to be a great racing game with highly detailed cars and tracks, as well as a robust weather simulation and plenty of upgrades and tuning options available. So far, it's clear Project Cars 3 is a sequel that lives up the series' legacy.

لینک دانلود