تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Retimed v1.20.0 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/22 نسخه Retimed v1.20.0 - Portable اضافه شد.

Retimed

یک بازی اکشن ، تیراندازی و چند نفره است که از حالتی خلاقانه برای افزایش هیجان بازی بهره می برد ، علت نام گذاری آن هم به خاطر همین حالت ویژه است . این حالت ویژه هنگامی که یک بازیکن در معرض خطر است به جریان می افتد و زمان کند می شود ، حباب زمانی در اطراف بازیکن ایجاد می شود . اکنون زمان کافی برای عکس العمل و تلاش برای جاخالی دادن از حملات کشنده دشمن به وجود می آید و فرصتی است تا شما دوباره به زندگی بازگردید . این حباب های زمان لحظاتی مهیج را برای شما و کسانی که با شما بازی می کنند را به وجود می آورد زیرا یک نفر قدم های تند و سریع دارد و 3 نفر در بازی قدمها و حرکاتشان کند می شود . شما در این بازی فرصت دارید بهترین نقشه را برای از بین بردن دیگر بازیکنان درون بازی بکشید . امکانات

بازی Retimed

بدین شرح است : یک بازی آیان برای یادگیری ، اما به همان مقدار سخت در استاد شدن و مهارت پیدا کردن ، حالت های بازی چندگانه که شامل تک نفره با ربات های درون بازی ، چند نفره و حداکثر 4 نفر به صورت شبکه محلی و یا آنلاین با دیگر بازیکنان سراسر دنیا ، 8 محیط مختلف و منحصر به فرد که هر یک ویژگی متفاوتی دارند ، 4 شخصیت درون بازی که هرکدام کاراکتر مختلفی دارند و می توانید هر کدام را که دوست داشته باشید انتخاب کنید و … . 
نام: Retimed
حجم فایل: 118 مگابایت
شرکت سازنده: Team Maniax
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.20.0
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، سرگرمی ، آنلاین
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Stray Fawn Studio, WhisperGames
رمز فایل: www.download.ir

Retimed v1.20.0 - Portable

Retimed is a multiplayer arena shooter for 1-4 players with SLOWMOTION. When a player is in danger, time slows down and a time bubble is created around the player. Now there is enough time to react and try to dodge the deadly projectiles. These time bubbles generate exciting alternations between fast-paced movement and tension-filled slowmotion moments.

لینک دانلود