دانلود بازی Rogue Wizards v1.2.371 – PC

به روز رسانی :

1397/02/15 نسخه جدید اضافه شد.

Rogue Wizards یکی از بازی های سبک نقش آفرینی است که توسط کمپانی Spellbind Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . خانواده elam اولین انسان های اشراف زاده ای بودند که بر روی سرزمین های Rilfanor و banlits فرود آمدند ، مردمی بدون توانایی های جادویی . متحدان هرگز banlits را جزیی از خود نمی دانستند زیرا معتقد بودند که آنها دارای عدم ظرفیت جادوگری می باشند و هرگز زنان به آنها مراجعه نمی کردند زیرا اعتقاد داشتند زنان بیش از حد سست عنصر بوده و قادر به کنترل این قدرت نمی باشند .

سایر توضیحات : در حال حاضر و با گذشت چندین نسل از آن روزها ، جادوی elam در حال زوال است و استعداد سحر و جادوی نهفته شده در میان مردم ، در حال ظهور . بسیاری از مردم elam مخالف هستند اما گروه موافقان این فشار را می آورد تا زنان نیز به این انجمن بزرگ بپیوندند . در کاوش هایتان با سیاه چاله هایی که به صورت تصادفی تولید می شوند ، مواجه خواهید شد ، جمع آوری گنجینه ، استاد سحر و جادو ، اجتناب از تله ها ، حل پازل و پاک کردن تمامی عوامل شرارت در درونتان تنها بخشی از وظایف شماست . هر سیاه چاله منحصر به فرد است و هیچ دو مکانی در بازی به یکدیگر شباهتی ندارند . هر شخص یا جانور مینیونی که در بازی دیده می شود دارای توانایی منحصر به فرد همراه با نقاط قوت و ضعف مخصوص به خود می باشد . بیش از 5 مدرسه آموزش سحر و جادو در بازی وجود دارد که هرکدام از آنها مجموعه ای کامل از جادوگری را یاد می دهند و بازی این امکان را به شما می دهد تا از توانایی های کسب کرده در طول ماموریت ها برای از بین بردن دشمنان استفاده کنید .

 

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی کامپیوتر Rogue Wizards

 

مشخصات بازی Rogue Wizards :

نام بازی : Rogue Wizards پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Spellbind Studios منتشر کننده : Spellbind Studios سبک بازی : نقش آفرینی نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM  

Rogue Wizards

لینک دانلود