تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی استراتژیک Shadow Empire Alien Fauna نسخه SKIDROW

Shadow Empire Alien Fauna

بازی کامپیوتری جنگی مبتنی بر 4X wargame با ترکیبی منحصر به فرد با تمرکز نظامی و به شکل نقش آفرینی می باشد . Shadow Empire شما را در جایگاه حاکم یک کشور کوچک قرار می دهد . در صورتی که بتوانید سیاره ویران شده را تصاحب کنید سرنوشت و بزرگی پاداش شماست . در بازی Shadow Empire در جهان بیگانه غرق شده و در آینده ای تاریک و نابخشودنی جهان دیگری را کاوش می کنید . در این بازی می توانید فرماندهی کنید و درگیر فتوحات بزرگ نظامی و دیپلماسی شوید، بودجه های کشور خود را کنترل کنید ، استانداران و فرماندهان را جذب و مدیریت کنید ، اقتصاد و زیرساخت های خود را بسازید . همچنین از دیگر جذابیت های این بازی پشتیبانی از VR است . در این بازی می توانید از استراتژی خاص خود استفاده کرده و بازی را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید . رهبر ها در این بازی می توانند بیش از 40 قدرت مختلف داشته و در تقویت آمار به شما کمک کنند . در این بازی می توانید با رژیم های بزرگ هم پیمان شده و به کمک آن ها بازی را پیش ببرید .
نام: Shadow Empire Alien Fauna
حجم فایل: 754 مگابایت
شرکت سازنده: VR Designs
فرمت فایل: exe
سبک بازی: شبیه ساز - استراتژیک - واقعیت مجازی
رمز فایل: www.download.ir

Shadow Empire Alien Fauna - SKIDROW

Shadow Empire is a deep turn-based 4X wargame with a unique blend of military focus, procedurally generated content and role-playing features.


Shadow Empire places you into the seat of the supreme ruler of a small nation. Destiny and greatness awaits if you succeed in reconquering a devastated planet. Plunge into an alien universe and explore another world in a dark and unforgiving future.

لینک دانلود