دانلود بازی اکشن و استراتژیک Sky Cannoneer v1.2.0.07.2 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/10/16 نسخه Sky Cannoneer v1.2.0.07.2 - GOG اضافه شد.

Sky Cannoneer

تجلی بازی های کلاسیک قدیمی در پوسته ای جدید و زیباتر است و شما در این بازی باید استحکامات خودتان را بسازید و توپ های آتشین را به سمت دشمنانتان شلیک کنید . سرزمین شما با نام اموریا توسط بیماری همه گیر مشکوکی ویران شد و حالا شما وظیفه دفاع از باقی مانده های آن را دارید . تجهیزات شما در بازی Sky Cannoneer قابلیت به روز رسانی دارند و می توانید انواع جدیدی از قلعه ها و افزودنی ها را به قلعه خود اضافه کنید و با آن از قلعه خودتان بهتر مراقبت کنید . همچنین می توانید با افزودن فن آوری های جدید ، قدرت های مخرب بزرگ را به دست آورید و قابلیت فراخوانی نیروهای کمک در شرایط ویژه را نیز به دست آورید .

بازی Sky Cannoneer

یک بازی اکشن و سرگرم کننده است که از داستانی زیبا و قانع کننده بر خوردار است و همچنین با ماموریت های منحصر به فرد و جنگ با رئیس های بزرگ ، قدرتمند و متعدد شما را مدت ها سرگرم می کند . پس آماده باشید و به آسمان بروید و از قلعه خودتان که تنها امیر بشر است دفاع کنید . یادتان باشد در این بازی اکشن انتخاب یک استراتژیک و تاکتیک مناسب بهترین نوع دفاع است . 
نام: Sky Cannoneer
حجم فایل: 472 مگابایت
شرکت سازنده: Element Games, LLC
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.2.0.07.2
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، استراتژیک ، آرکید
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Element Games, LLC
رمز فایل: www.download.ir

Sky Cannoneer v1.2.0.07.2 - GOG

An arcade classic reimagined -- build up your fortifications, place your cannons, and fire . Play a skilled Corsair in the Sky Lord's Navy as you unravel the truth behind the plague that ravaged your planet Emoria. Improve your Battle Haven with upgrades, new types of Forts and Augmentations, then choose which Technologies, Superpowers, and Summons you want to bring to bear against the enemy forces.

لینک دانلود