تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Syncfusion Essential Studio Enterprise 2020 Vol 1-2

Syncfusion Essential Studio Enterprise 2020

نرم افزار برنامه نویسی پیشرفته ای است که شامل چندین مرجع از کدهای NET. می باشد و برای پشتیبانی از برنامه های ویندوز و ویندوز فون به کار گرفته می شود . همچنین در مراجع آن می توانید برای نوشتن انواعی از برنامه هایی که پیش نیازشان Silverlight ،  LightSwitch ، ASP.NET ، ASP.NET-Classic ، ASP.NET Core ، ASP.NET MVC ، PHP ، JavaScript  و … است استفاده کنید . بسته های نام برده شده را می توان در محیط های NET. و #C استفاده کنید . همچنین از این بسته نرم افزار می توانید در VB.NET و C++ نیز استفاده کرد . این نسخه از نرم افزار Syncfusion Essential Studio Enterprise 2020 Volume1-2 دارای کدها و کتابخانه های Framework و Jars برای برنامه نویسی برای سیستم عامل های iOS و Android را نیز دارا می باشد . این نرم افزار از یک انتخاب گر تاریخی بهره می برد که به کاربر اجازه می دهد تا پروژه ای را که دریافت می کند در تاریخ مقرری تحویل برنامه دهد و در غیر این صورت اعلانی به کاربر ارسال می شود . همانطور که می دانید اغلب سیستم عامل های Java Script و ASP.NETدارای نشان دهنده وضعیت هستند و همچنین از خط کش برای کنترل نمودار استفاده می کنند تا کار شما دقیق تر و آسان تر باشد . به این ترتیب بعد از اتمام کار روزانه و بعد از شروع مجدد آن می توانید از نقطه پایانی شروع کنید و تنظیمات و محاسبات شما را بر هم نمی زند . از دیگر امکانات
نرم افزار Syncfusion Essential Studio Enterprise 2020 Volume 1-2
می توان موارد : دارای کنترل برنامه های دسکتاپی ، تبلت و موبایل ، دارای پیش بینی تحلیلی ، دارای قالب های پرونده Word ، Excel ، PowerPoint و PDF ، بستر بزرگی از داده های جامع برای کاربر ، گزارش بستر های نرم افزاری ، یکپارچه سازی داده های خودکار و … را نام برد .
نام: Syncfusion Essential Studio Enterprise 2020 Volume 1-2
حجم فایل: 3.95 گیگابایت
شرکت سازنده: Sync Fusion
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v18.1.0.42
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Syncfusion Essential Studio Enterprise 2020 Volume 1-2

Syncfusion Essential Studio consists of several .NET libraries that provide support for building modern Windows Forms, Windows Phone, WPF, Silverlight, LightSwitch, ASP.NET, ASP.NET(Classic), ASP.NET Core, PHP, ASP.NET MVC, ASP.NET MVC (Classic), JavaScript, FileFormats, Universal, Universal Windows Platform, WinRT and Xamarin applications. The packages can be used in any .NET environment, including C#, VB.NET, and managed C++. It also consists of iOS and Android that have the Xcode Framework library and Jars respectively.

لینک دانلود