تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی TasteMaker Restaurant Simulator v0.1.0 – Early Access برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/15 نسخه TasteMaker Restaurant Simulator v0.1.0 - Early Access اضافه شد.

TasteMaker Restaurant Simulator

بازی در سبک شبیه ساز رستوران است. این امر شما را مسئول ساخت رستوران خود به بهترین مقصد غذاخوری در شهر می کند. کارمندان را انتخاب کنید و وظایف آن هار مشخص نمایید ، امکانات خود را به مرور زیاد کنید ، غذاهای خوشمزه و غیره سرو کنید. شما با یک زمین کوچک و خالی شروع می کنید. شما باید با قرار دادن دیوارها ، درها و پنجره ها رستوران خود را از زمین بسازید. پس از داشتن این پول نقد با درآمد سخت ، می توانید زمین بیشتری بخرید و رستوران خود را بزرگتر کنید. مهمانان چیزی بیش از غذای خوب می خواهند آنها به دکوراسیون رستوران شما نیز اهمیت می دهند. اطمینان حاصل کنید که رستوران شما به خوبی تزئین شده است تا آنها را خوشحال کند. وقتی رستوران خود را تمیز نکنید ، کثیف می شود. این باعث جذب موش ها می شود. مهمانان از دیدن موش ها خوشحال نخواهند شد ، بنابراین احتمالاً تمیز نگه داشتن رستوران خوب است. در

 بازی TasteMaker Restaurant Simulator

ایجاد یک منو ساده و خوب باعث جذب مشتری بیشتر خواهد شد ، اما یک منوی ضعیف بسیاری از مشتری ها را کم می کند. ظروف خود را با دقت انتخاب کنید و مطمئن شوید که قیمت مناسبی دارند.
نام: TasteMaker Restaurant Simulator
حجم فایل: 41 مگابایت
شرکت سازنده: Jelle Booij
تاریخ انتشار: February 2021
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.1.0
نسخه: Early Access
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Jelle Booij
رمز فایل: www.download.ir

TasteMaker Restaurant Simulator v0.1.0 - Early Access

TasteMaker is a restaurant tycoon/simulator game. It puts you in charge of making your restaurant the best dining destination in town. Build and decorate, manage staff, keep your facilities clean, serve delicious food, and more.

لینک دانلود