دانلود بازی Thief Simulator 2 Build 12809347 – GoldBerg برای کامپیوتر

دانلود بازی Thief Simulator 2

بازی شبیه سازی دزدی 2 در انتظار است! قفل ها را باز کنید و به زور از مسیرها عبور نمایید. مهارت ها را بیاموزید، ابزار جمع آوری کنید و در تجارت دزدی استاد شوید!

Thief Simulator 2 شما را به دنیایی پر از اشیاء قیمتی، ماشین های گران قیمت و اسکناس های cdhn منتقل می کند، تا زمانی که راهی برای سرقت آنها پیدا کنید. بدانید که تجارت دزد یک تکه کیک نیست. برای اینکه کمی تمرین کنید، با دزدی کوچک شروع می کنید. اینگونه است که تجربه لازم برای دسترسی به مشاغل پرخطرتر و مهمتر از همه سودآورتر را به دست خواهید آورد.

در دانلود بازی Thief Simulator 2 سطوح را به دست آورید و احتمالات جدید را باز کنید. ابزارهای مفید را دریافت کنید. آنها همراه با مهارت های تازه به دست آمده، راه را برای اقلام گران قیمت هموار می کنند که سپس می توانید آنها را در بازار سیاه بفروشید. ابزارهای تجارت شما عبارتند از تلنگ و دوربین دوچشمی و همچنین تجهیزات پیشرفته ای که با پیشرفت شما در دسترس قرار می گیرند، مانند لپ تاپ برای هک کردن از طریق سیستم های امنیتی.

سازندگان بازی Thief Simulator 2 دو مکان منحصربه‌فرد با خانه‌ها، بانک‌ها، رستوران‌ها و مکان‌های خاص دیگر آماده کرده‌اند که می‌توانید پول، اشیاء قیمتی و موارد دیگر را از آن مکان ها بدزدید. اما قبل از اینکه این کار را انجام دهید، محیط اطراف را بررسی کنید: متوجه شوید که ساختمان چه زمانی خالی می شود، برنامه مستاجران یا کارمندان را بیاموزید. سپس شما فقط باید یک استراتژی آماده کنید.

فقط سریع و کارآمد باشید. شما زمان زیادی ندارید، بنابراین باید فوراً ارزیابی کنید که کدام مورد را بردارید و کدام را ترک کنید. آیا می توانید فشار را تحمل کنید یا دچار وحشت خواهید شد؟

مطمئن شوید که روی خودروها در بین ساختمان‌های سرقتی کار می‌کنید. با سدان های خانوادگی کوچک شروع کنید و گام های تدریجی را به سمت تسلط بردارید که به شما امکان می دهد جالب ترین اتومبیل های اسپورت را بدزدید.

به یاد داشته باشید که چشمان خود را دور سر خود نگه دارید. حتی بهترین نقشه ممکن است از بین برود و پلیس محلی فقط منتظر فرصتی است تا شما را در دستبند قرار دهد. گرفتار نشو همیشه یک قدم جلوتر از مجریان قانون باشید.

نام: Thief Simulator 2
حجم فایل: 6.8 گیگابایت
شرکت سازنده: PlayWay S.A
تاریخ انتشار: Oct, 2023
امتیاز استیم: 9 از 10
ورژن: Build 12809347
نسخه: GoldBerg
آپدیت: 11 آذر 1402
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن، شبیه سازی
منتشر کننده: PlayWay S.A
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *