دانلود نرم افزار ThunderSoft GIF to SWF Converter v3.3.0.0 نسخه ویندوز

ThunderSoft GIF to SWF Converter

یک نرم افزار فوق العاده برای تبدیل فرمت gif به swf میباشد. همانطور که میدانید فرمت تصاویر ویدیویی کوتاه را GIF میگویند این فایل ها در حقیقت یک نوع فایل ویدیویی شناخته نمیشوند بلکه چند عکس با پشت سر هم قرار گرفتن تشکیل یک حرکت را میدهند که به آنها gif گفته میشود. حالت اگر بخواهید یک فایل gif را به فایل های دیگر نظیر فرمت های swf، png، ویدیو و… تبدیل کنید باید از برنامه هایی که مخصوص این کار ساخته شده اند استفاده کنید که

نرم افزار ThunderSoft GIF to SWF Converter

یکی از آنهاست. این برنامه میتوانید فایل های gif را به صورت دسته ای و یکجا به swf تبدیل کند. علاوه بر این به کمک ThunderSoft GIF to SWF Converter میتوانید فرمت های Gif, Png, Bitmap و JPEG را نیز به SWF تبدیل کنید. یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده برنامه استخراج فایل های Gif به تصویر سریالی میباشد (با فرمت های Png, Bitmap و JPEG ). رابط کاربری ساده و بینظیر برنامه نیز از دیگر ویژگی های آن به شمار میرود که به شما اجازه میدهد تا به راحتی فایل های gif خود را وارد کرده و سپس آنها را به فرمت های دیگر به ویژه swf تبدیل کنید.
نام: ThunderSoft GIF to SWF Converter
حجم فایل: 7.2 مگابایت
شرکت سازنده: thundershare
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.3.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ThunderSoft GIF to SWF Converter v3.3.0.0

ThunderSoft GIF to SWF Converter – is the best software to batch convert gif files to swf files and extract gif image serial. Provide gif file frame by frame preview, and rich output setting, include SWF version, background color, frame rate, image format, image quality, etc.

لینک دانلود