تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Vengeance Overgrown نسخه PLAZA

به روز رسانی :

1399/04/06 نسخه Vengeance Overgrown - PLAZA اضافه شد.

Vengeance

یک بازی شوتر مدرن با عناصر بازی های قدیمی است که بر روی بازیکن تمرکز دارد . این عنوان یکی از سریع ترین گیم پلی ها را میان عناوین مشابه دارد و بازیکن در آن می تواند به ده ها اسلحه دسترسی داشته باشد یا که چالش جذاب آن را انجام دهد و البته حس بازی های قدیمی تر نیز برایش زنده شود . بازی های امروزی شوتر شامل مواردی مانند پرداخت های درون برنامه ای و لوت باکس می شوند تا از بازیکن ها پول بیشتری بگیرند ، اما

بازی Vengeance

شامل هیچ گونه پرداخت درون برنامه ای نمی شود و از قاعده ی عنوان های شوتر آنلاین قبل از سال 2007 پیروی می کند . شش نقشه برای نبرد در این بازی وجود دارند که برای همه نوع بازیکن های اول شخص شوتر مناسب است . بیش از 20 اسلحه و 4 حالت برای بازی نیز در این عنوان موجود است . شما می توانید این بازی را همراه با بات نیز تجربه کنید تا دشمن ها و یارهایتان با هوش مصنوعی کنترل شوند .دی ال سی بازی Vengeance Overgrown همراه با کرک PLAZA برای دانلود قرار گرفت. 
نام: Vengeance
حجم فایل: 3.75 گیگابایت
شرکت سازنده: 314 Arts
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.0.0.5
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - اول شخص شوتر
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 314 Arts
رمز فایل: www.download.ir

Vengeance Overgrown - PLAZA

Vengeance is an old-modern-school shooter. Paradox! But not quite: Today's modern shooters feature a lot of microtransactions and loot boxes in most cases. Vengeance does not feature any of that! If you liked online shooter from the 2007 era, you will absolutely love Vengeance! No Microtransactions. 6 Close combat maps for all types of FPS players. More than 20 Weapons. 4 Old school modes. Full bot support.

لینک دانلود