دانلود نرم افزار VideoInspector v2.15.4.148 نسخه ویندوز

VideoInspector

یک نرم افزار کامل در زمینه عیب یابی ویدیو ها میباشد. برای همگی ما تا به حال پیش آمده است که فیلم و یا کلیپی را دریافت کرده و پس از پخش متوجه میشویم که صدایی از آن بیرون نمی آید و یا در برخی موارد مشاهده میکنیم که تصویری وجود ندارد. در اغلب این موارد اولین کاری که میکنیم سیستم صوتی و یا تصویری کامپیوتر و یا لپ تاپ خود را بررسی میکنیم، اما پس از این کار ها با کمال تعجب میبینیم که همچنان مشکلات پا برجا هستند. اینجاست که

نرم افزار VideoInspector

وارد شده و به شما کمک میکند تا مشکلاتی از این قبیل را به راحتی و بدون هرگونه مشکلی رفع کنید. برنامه به شما کمک میکند تا CoDecs های مورد نیاز برای عملکرد هرچه بهتر ویدیو هارا در سیستم خود نصب کنید. سپس به صورت خودکار تمامی موارد را بررسی تا در نهایت مشکل مورد نظر را پیدا و اقدام به حل آن کند. همچنین رابط کاربری فوق العاده VideoInspector باعث شده تا استفاده از آن برای تمام کاربران امکان پذیر باشد. پشتیبانی کامل از انواع فرمت ها، نمایش لیست کدک های صوتی و تصویری، بررسی خودکار و… همگی از ویژگی های کلیدی برنامه به شمار میروند.
نام: VideoInspector
حجم فایل: 3.4 مگابایت
شرکت سازنده: KC Softwares
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.15.4.148
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

VideoInspector v2.15.4.148

This is a tool designed to provide you with as much information as possible about your video files.With it you’ll know why your video files has no sound or refuses to play correctly.

لینک دانلود