تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Village Monsters v0.90.0 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/11/26 نسخه Village Monsters v0.90.0 - Early Access اضافه شد.

Village Monsters

یک بازی شبیه‌ساز زندگی روستایی است که در جهانی فراموش شده و قدیمی روایت می‌شود. ساکنان این دهکده سرسبز هیولاهای مهربانی هستند که سال‌ها به آرامش و خوشی در کنار یکدیگر زندگی کرده‌اند و شما تنها انسانی هستید که در این روستا کنار این هیولاها زندگی می‌کنید. در طی روند بازی با هیولاهای مختلفی روبه‌رو خواهید شد که هر کدام دارای ویژگی‌های شخصیتی منحصربه‌فردی بوده و مشکل خاصی دارند که تنها شما از عهده حل آن برمی‌آید. در این دهکده کوچک سرگرمی‌های بسیاری وجود دارد که می‌توانید با کمک آن‌ها وقت خودتان را پر کنید. از جمله مهم‌ترین این سرگرمی‌ها می‌توان به پیدا کردن گنجینه‌ها، پرورش و تعلیم حیوانات مختلف، پرورش و نگه‌داری از باغ‌ها، صید ماهی های افسانه‌های و … اشاره کرد. این دهکده کوچک با مشکلاتی روبه‌رو شده است که روزبه‌روز خطر نابودی آن را افزایش می‌دهد. شما به عنوان یکی از ساکنان این روستا، باید هر چه سریع‌تر این تهدیدات را شناسایی کرده و آن‌ها را نابود کنید. هر کدام از ساکنان دهکده، داستان و سناریو خاصی برای بازگو کردن دارد که در نوع خود بسیار جذاب است. فعالیت‌های معمولی روزانه مانند شرکت در مراسمات و جشن‌ها، کار کردن و … بخش مهمی از

 بازی Village Monsters

هستند. در طی روند بازی به محیط‌های مختلفی مانند جنگل‌های متراکم، صحراها، دره‌های مملو از مه و خرابه‌های امپراتوری‌های گذشته سفر خواهید کرد و در هر کدام با ماجراجویی خاصی روبه‌رو خواهید شد. 
نام: Village Monsters
حجم فایل: 62 مگابایت
شرکت سازنده: Josh Bossie
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v0.90.0
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Josh Bossie
رمز فایل: www.download.ir

Village Monsters v0.90.0 - Early Access

Village Monsters is an open-ended village life game set in the world of a long-forgotten video game. You play as the sole human living in a community of (mostly) friendly monsters.

لینک دانلود