تبلیغات
تبلیغات

دانلود مرورگر Waterfox Classic v2020.03.1 – Win

Waterfox Classic

یک مرورگر فوق العاده و پرسرعت برای ویندوز میباشد. اگر به شکل و شمایل این مرورگر دقت کنید اولین چیزی که به ذهن شما می آید تشابه فوق العاده آن با مرورگر موزیلا یا همان فایرفاکس میباشد، درست حدس زدید.

مرورگر Waterfox Classic

در حقیقت همان مرورگر فایرفاکس بوده اما با این تفاوت که تنها برای سیستم های 64 بیتی قابل اجرا میباشد. در حقیقت در نسخه Waterfox Classic تلاش شده تا افت سرعت فایرفاکس برطرف شده و مرورگری با سرعت فوق العاده بالا و ثابت داشته باشید. همانطور که گفته شد این نسخه در حقیقت تنها برای سیستم های 64 بیتی قابل اجرا میباشد، زیرا اگر برای سیستم های 32 بیت نیز منتشر میشد در حقیقت هیچ گاه موفق به برطرف سازی افت سرعت نمیشد. نرم افزار با تمامی افزونه های فایرفاکس سازگاری داشته و در حقیقت از همان کدها استفاده میکند، تنها تفاوتی که در آن نهفته است سرعت بالای آن میباشد. سنگین ترین وب ها را با بالاترین سرعت و در کوتاهترین زمان ممکن باز کنید.
نام: Waterfox Classic
حجم فایل: 74 مگابایت
شرکت سازنده: The Waterfox Project
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2020.03.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Waterfox Classic v2020.03.1 - Win

Waterfox is a 64-bit version of Firefox. It is modified version of the Firefox source code specifically for machines running 64-bit versions of Windows. Software designed for 64-bit Windows editions can take advantage of faster RAM and processing speeds and greater stability in 64-bit systems.

لینک دانلود