دانلود بازی West of Dead v1.11.1.5 نسخه GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/05 نسخه West of Dead v1.11.1.5 - GOG اضافه شد.

West of Dead

بازی ای اکشن و داستانی است که از بالا به پایین نمایش داده می شود و درباره شخصی به اسم ویلیام میسون است که از مرگ برخواسته و در شهر پر از عجایب و شرارت وایومینگ بار دیگر فرصت زندگی پیدا می کند ، اما نه آن زندگی که قبلا داشته و نه همان انسانی که قبلا بوده است بلکه به شکل دیگری پا به این دنیا گذاشته تا از تنها چهره ای که همچنان در خاطرش نقش بسته است انتقام بگیرد . در بازی West of Dead که به صورت ضربه و جاخالی دادن است می توانید خودی نشان دهید و در شهر وایومینگ که پر شده است از جادوگران و گناهکاری که تن به هر گناهی داده اند و به همین خاطر گناهانی بدتر را مرتکب می شوند ، رو به رو می شوید و باید همه آنها را بکشید تا نهایتا به آخرین فرد باقی مانده برسید ، او کسی است که همه چیز شما را گرفت و حالا شما برای گرفتن انتقام بازگشته اید . انتقام از این شخص کار ساده ای نیست چرا که دارای قدرت بسیار زیادی است و ممکن است بار دیگر شما را از بین ببرد پس خیلی مراقب باشید که چگونه قدم می گذارید .

 بازی West of Dead

غرب وحشی را به شما نشان می دهد که تا به حال انقدر خشمگین و تاریک نبوده است و قطعا از دیدن آن شکه می شوید اما وقتی برای شکه شدن ندارید و باید به کارتان برسید ، پس راهتان را ادامه دهید و به سمت انتقام از کسی بروید که همه چیز شما را گرفت . 
نام: West of Dead
حجم فایل: 1.24 گیگابایت
شرکت سازنده: Upstream Arcade
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: v1.11.1.5
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Raw Fury
رمز فایل: www.download.ir

West of Dead v1.11.1.5 - GOG

Purgatory, Wyoming, 1888. A place of gun smoke and darkness, sin and damnation, wendigos and witches. A shifting, chaotic world that takes its form from the memories, culture or beliefs of the souls who pass through. When a dead man awakens with only the memory of a figure in black, he sets into motion a chain of events that have truly mythic consequences.

لینک دانلود