تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Xhun Audio LittleOne v3.2.1 Full version نسخه ویندوز – مک

Xhun Audio LittleOne

یکی از قدیمی ترین نرم افزار های عرصه موسیقی است که به نوع ساختار نرم افزاری خودش وفادار است . آن هم وجود ترکیب کننده های آنالوگ در برنامه است که با کمک سخت افزار دستگاه کار نرم افزار را انجام می دهد . این نرم افزار از ورژن های قدیمی آنالوگ اکنون به ورژن دیجیتال تبدیل شده است با این تفاوت که همان ماهیت آنالوگ خود را حفظ کرده است و همان معماری اصلی نرم افزار را در پاسخ فرکانس و دریافت آن ، وجود رعایت و حفظ محدوده عملیاتی نرم افزار در کنار به جای گذاری صدای غنی و گرم و … حفظ کرده است . نرم افزار Xhun Audio LittleOne که مختص ویرایش صدا و موسیقی به صورت حرفه ای است و همانند یک پلاگین نصب می شود ، یک مجموعه کامل از ابزار ها با ترتیب 16 مرحله ای را به کاربر ارائه می دهد که نتیجه این عمل یک تنظیم کامل و دقیق با صدای آنالوگ همانند کار درون یک استودیوی مجهز است و همه این کارها را در یک نرم افزار و درون دستگاه ویندوزی انجام می دهید که کار را برای کاربر بسیار ساده می کند و برای ویرایش قطعه های موسیقی کوچک و انواع صداها نیاز او را به استودیوی مجهز برطرف می نماید . سازندگان

نرم افزار Xhun Audio LittleOne

بر این اصول استوارند که هیچ کس در این دنیا کامل نیست و همه چیز و همه کس نقص های خودش را دارد ، موسیقی هم جزوی از همین قانون کلی است به همین خاطر با این پلاگین و نرم افزار قادرید مقداری از نقصی ها و کمبود های موسیقی و انواع اصوات خودتان را بپوشانید و به نوعی صداهای آنالوگی که باید در موسیقی برای تکمیل کار وارد کنید را با این نرم افزار انجام دهید . علاوه بر آن می توانید صداهای الکترونیکی را برای هر یک از اجزای صدای آنالوگ به کار برد و آن را به هر طریقی که کاربر بپسندد ویرایش کرد .
نام: Xhun Audio LittleOne
حجم فایل: 15 مگابایت ، 11 مگابایت
شرکت سازنده: Xhun Audio
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.2.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe ، Zip
پلتفرم: ویندوز - مک
رمز فایل: www.download.ir

Xhun Audio LittleOne - v3.2.1 - Mac - Win

LittleOne is a faithful software emulation of one of the most legendary and appreciated hardware analog synthesizers, compact in design but also extremely powerful and expressive. In addition to an accurate re-creation of the original signal path, every single component inside LittleOne (oscillators, filter, envelopes, etc.) prove the same original architecture, frequency response and operative range of its analogue hardware counterpart, producing a deep, rich and warm sound.

لینک دانلود