دانلود بازی اکشن نقش آفرینی Yakuza: Like a Dragon نسخه Full Unlocked

Yakuza: Like a Dragon

نام قسمت جدید از سری بازی های Yakuza می باشد. این عنوان هفتمین نسخه ی اصلی از سری بازی های ژاپنی Yakuza می باشد . بعد از عرضه ی بازی Yakuza 6: The Song of Life در سال 2016 ، شرکت Sega اعلام کرد که این بازی قرار است پایانی بر داستان شخصیت اصلی این مجموعه یعنی Kazuma Kiryu باشد و در نسخه های بعدی قرار است شاهد شخصیت اصلی جدیدی باشیم و همچنین تغییرات بزرگی در سیستم گیم پلی بازی اعمال خواهد شد . سپس عنوان Yakuza: Like a Dragon در جریان نمایشگاه Tokyo Game Show 2019 به صورت رسمی معرفی شد . شخصیت Ichiban Kasuga قرار است قهرمان جدید این مجوعه می باشد و این بار بر خلاف نسخه های قبلی سری ، سیستم مبارزات بازی به صورت نوبتی طراحی شده است ، به نوعی می توان این بازی را یک سافت ریبوت برای سری Yakuza دانست . همچنین بیشتر وقایع داستانی این بازی به جای توکیو ، در یوکوهاما جریان دارد . علاوه بر Ichiban Kasuga ، شما در هنگام مبارزات می توانید شخصیت های Namba ، Kouichi Adachi و Saeko Mukouda نیز کنترل کنید ، Mukouda اولین شخصیت زن در سری Yakuza می باشد که بازیکن ها می توانند آن را کنترل کنند . هنوز مشخص نیست که مبارزات نوبتی قرار است به یک عنصر دائمی در سری Yakuza تبدیل شود یا خیر ، اما شرکت Sega اعلام کرده که سعی می کند در نسخه های آینده ی این بازی دوباره سیستم مبارزات ریل تایم را باز گرداند . داستان این بازی در سال 2019 جریان دارد ، زمانی که Ichiban Kasuga بالاخره بعد از هجده سال از زندان آزاد می گردد ، او پیش از این جزو اعضای گروه Tojo بود ، اما اکنون هیچ کس او را نمی شناسد . سپس اتفاقاتی برای او می افتد که او را وارد یک ماجرای بزرگ می کند .

بازی Yakuza: Like a Dragon

قرار است در تاریخ نامشخصی از سال 2020 برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شود . از آنجایی که این سری کم کم راه خود را به پلتفرم رایانه های شخصی باز کرده و همچنین در سال آینده تعدادی از نسخه های آن برای اکس باکس وان منتشر می شود ، انتظار می رود که این بازی نیز به زودی برای دیگر پلتفرم ها نیز معرفی شود . 
نام: Yakuza: Like a Dragon
حجم فایل: 39.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Ryu Ga Gotoku Studio
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: Full Unlocked - Hero Edition
زبان: انگلیسی - ژاپنی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی
منتشر کننده: Sega
رمز فایل: www.download.ir

Yakuza: Like a Dragon - Full Unlocked

Yakuza: Like a Dragon (Japanese: 龍が如く7 光と闇の行方 Hepburn: Ryū ga Gotoku 7: Hikari to Yami no Yukue, "Like a Dragon 7: Whereabouts of Light and Darkness") is an upcoming role-playing game developed and published by Sega for the PlayStation 4. It is the eighth main release in the Yakuza series, and is set to be released in Japan on the 16th of January 2020 and worldwide later that year. Featuring a new protagonist and a change in gameplay genre, Yakuza: Like a Dragon can be considered a soft reboot of the series.

لینک دانلود