دانلود بازی کامپیوتر Zombie Watch نسخه کرک شده Portable

Zombie Watch

درباره دنیایی است که وقایع آخرالزمانی هجوم ویروس تبدیل انسان ها به زامبی ها را پشت سر گذاشته است و حالا شما یکی از افرادی هستید که جان سالم به در بردید و باقی افراد و انسان های روی زمین تبدیل به موجوداتی که از گوشت انسان تغذیه می کنند گشته اند . این بازی به صورت نمایش از بالا به پایین است و در سبک اکشن و تلاش برای زنده ماندن می باشد و در دنیای بی رحم آخرالزمانی اتفاق می افتد ، جایی که باید با زامبی های مختلف و حیوانات وحشی شده رو به رو شوید . در بازی Zombie Watch باید یک پایگاه برای خودتان بسازید ، منابع جمع آوری کنید ، معدن ها را جستجو کنید و دیگر افرادی که همانند شما هستند و جان سالم به در برده اند را پیدا کنید و به این پایگاه بیاورید تا جوی انقراض انسان ها را بگیرید . منابع موجود در این بازی بسیار کم است اما می توانید آنها ررا پیدا کنید ، سلاح ، غذا تجهیزات زرهی ، سوخت و … از موادی است که باید آنها را پیدا کنید و در پایگاه خودتان انبار کنید تا در مواقع ضروری از آنها استفاده کنید . زامبی ها می توانند بوی انسان ها را از راه دور حس کنند برای همین باید همیشه مراقب باشید چرا که هر لحظه ممکن است آنها به شما حمله کنند و جان شما را بگیرند . از دیگر امکانات

بازی Zombie Watch

بدین شرح است : بازی با گرافیک بالا و با نمایش از بالا به پایین می باشد ، دنیای بازی جهان باز است و می توانید در دنیای بزرگ بازی به هر کجا که خواستید حرکت کنید ، امکان ساخت پایگاه برای انبار وسایل مورد نیاز ، انبوه زامبی که هر کدام توانایی های منحصر به فردی دارند ، دارای سیستم آب و غذا که باید نیاز های خودتان را تامین کنید و … .  
نام: Zombie Watch
حجم فایل: 6.00 گیگابایت
شرکت سازنده: Wildlak
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، تلاش برای بقا
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Wildlak
رمز فایل: www.download.ir

Zombie Watch - Portable

You wake up in a post-apocalyptic world overrun by bloodthirsty zombies that are after you around the clock. They can smell you from the distance, hear every step you take if you are not careful and make you their one and only target once they spot you. While living in hiding or fighting for your life, you also have to attend your basic human needs. It would be a shame if you perished of starvation or cold. Use your survival skills, make and set traps and build a self-sustaining base with a great defence! Enter the world of Zombie Watch – be aware of your surroundings and keep a good watch .

لینک دانلود