تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر MewnBase v0.47

به روز رسانی :

1398/01/25 نسخه v0.47 اضافه شد .

MewnBase یک بازی ماجرایی است که در آن شما باید  محیط سیاره ای ناپایدار را کاوش کنید تا منابع مختلف را پیدا کنید و زنده بمانید .شما مرتبا در محیط این سیاره ماجراجویی می کنید چون به غذا و منابع دیگر نیاز دارید. شما از ماژول های جدید استفاده می کنید تا پایگاه خودتان را بنا کنید ، پایگاه شما انرژی و اکسیژن مورد نیازتان را تامین می کند ، این بازی هنوز در حال توسعه است پس باید انتظار باگ و ویژگی های قابل تغیر را داشته باشید ولی به طور کلی می تواند سرگرم کننده باشد . در این مرحله از توسعه بازی تنها چیزی که می توان گفت این است که تجربه ای جدید در انتظار شما است .

سایر توضیحات : این بازی بر روی سیاره ای ناپایدار قرار دارد که محیط ان به صورت تصادفی بوجود می اید ، می توانید به راحتی منابع را جمع آوری کنید و آن ها را در Inventory خودتان ذخیره کنید .قابلیت ساختن ایتم های جدید برای شما در نظر گرفته شده است . همچنین می توانید پایگاه خود را با ساختن ماژول های جدید توسعه دهید .شما باید هوشمندانه عمل کنید تا از انرژی و اکسیژن خودتان به صورت بهینه استفاده کنید . برای ایجاد تنوع ، یک چرخه ی شبانه روزی برای سیاره در نظر گرفته شده است .در نظر داشته باشید که MewnBase هنوز ناتمام است و در آپدیت های آینده می تواند تغیرات کلی و جزئی داشته باشد .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی ماجرایی کامپیوتر MewnBase جدید

مشخصات بازی  MewnBase:

نام بازی : MewnBaseپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : cairn4منتشر کننده : itch.ioسبک بازی :ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : itch.io

MewnBase v0.47 - PC

MewnBase is a cute, 2D exploration/survival game. You land on an uncharted world only to realize you didn't bring any snacks and forgot half your luggage. But hey, at least you brought this workbench thing. You'll need to collect resources in order to construct a make-shift base. Craft a variety of different base modules, from airlocks to rain-water collectors in order to make your new home on this barren planet a little more cozy.

لینک دانلود