دانلود بازی 9th Dawn III Build 6471463 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/01/29 نسخه 9th Dawn III Build 6471463 - Portable اضافه شد.

9th Dawn III

یک بازی نقش‌آفرینی و جهان باز دوبعدی است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Valorware طراحی و منتشر شده است. بازی شما را به اعماق سیاه‌چال‌های تاریک و نمور برده و ماجراجویی‌های جذاب و هیجان‌انگیزی ارائه می‌دهد. ماجرا از آنجایی آغاز می‌شود که از شما خواسته می‌شود تا در ارتباط با یکسری فعالیت‌های مرموز و اسرارآمیز در اطراف دریاچه Elmson تحقیق به عمل‌آورده و آنجا را ایمن کنید. در همین راستا شما ماجراجویی‌ها و سفر هیجان‌انگیز خودتان را از میان بیابان‌های سرزمین Cedaltia آغاز کرده و سرانجام به منطقه مورد نظر می‌رسید. به‌محض رسیدن، شما به سرنخ‌های بر خواهید خورد که ارتباطات مرموز و عجیبی میان روح‌های سرگردان جزیره و پادشاه غیرقابل‌اعتماد و ظالم آن برقرار می‌کند. به همین دلیل باید هر چه سریع‌تر به قلعه Lorwyck که محل سکونت پادشاه است رفته و او را مواخذه کنید. در طی این سفرهای هیجان‌انگیز به قلعه‌های باستانی، مرداب‌های خطرناک و کشنده و مهم‌تر از همه سیاه‌چال‌های تاریک برخورد خواهید کرد و در هر کدام با سناریویی روبه‌رو خواهید شد. بعد از مدت کوتاهی شما متوجه خواهید شد که بقای سرزمین Cadaltia در دستان شما قرار دارد و شما تنها کسی هستید که می‌توانید این سرزمین و ساکنان آن را از چنگال شیطانی که با آن روبه‌رو شده‌اند نجات دهید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و قابلیت‌های کلیدی

 بازی 9th Dawn III

جهان باز بودن آن است. در این جهان وسیع شما قادرید تا به بخش‌های مختلف آن سفر کرده و از خرابه‌های باستانی و روستاهای زیبا دیدن کنید.
نام: 9th Dawn III
حجم فایل: 166 مگابایت
شرکت سازنده: Valorware
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: Build 6471463
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Valorware
رمز فایل: www.download.ir

9th Dawn III Build 6471463 - Portable

9th Dawn III: Shadow of Erthil is a huge 2D open world RPG and collectathon dungeon crawler packed full of adventure! When asked to investigate mysterious, ghostly sightings around the lake of Elmson, you trek through the lands of Cedaltia to uncover the truth. Upon arrival, you catch rumors of an untrustworthy king and become the chosen one to journey to Lorwyck Castle and confront him – a journey that will guide you through ancient fortresses, dark dungeons, perilous swamps, and more!

لینک دانلود