تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید AZ Screen Recorder v5.5.8

AZ Screen Recorder

نرم افزاری اندرویدی و کاربردی برای ضبط ویدیو های پلی شده بر روی گوشی های شما و با کیفیت های بسیار بالا و HD می باشد . شما می توانید ویدیو هایی در یوتیوب ، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی را به راحتی Record گرفته و آن را ذخیره کنید و یا به اشتراک بگذارید . همچنین شما برای آموزش عملی بر روی دستگاه های اندرویدی می توانید به طور کامل توسط این نرم افزار ویدیو بگیرید و آن را ذخیره کنید . شما می توانید ویدیو هایی با کیفیت هایی مانند 1080p ، 12Mbps ، 60FPS داشته باشید . کار با این نرم افزار بسیار آسان بوده و دور از هر گونه پیچیدگی های غیر لازم می باشد که یکی از نکات بسیار خوب این نرم افزار حرفه ای می باشد . همچنین

نرم افزار AZ Screen Recorder

از ضبط صدا و همینطور Gif یا عکس های متحرک هم پشتیبانی می کند که می توانید آنها را با کیفیت های بالا در گوشی خود ذخیره کنید . شما می توانید پس از ذخیره ویدیو و Record آن ، آن را ویرایش کرده و به سلیقه خود ویدیو را بسازید و به اشتراک بگذارید . شما همینطور می توانید با ویدیو های خود با استفاده از همین نرم افزار زیر نویس به آن اضافه کنید که نکته ای بسیار جالب و کاربردی می باشد . از دیگر قابلیت های نرم افزار AZ Screen Recorder می توان به : بریدن تیکه های از ویدیو یا اضافه کردن تیکه هایی از یک ویدیو به آن ، بر طرف کردن تاری ویدیو ، رایگان بودن نرم افزار و غیره اشاره کرد که این نرم افزار را در کار خود منحصر به فرد خواهد کرد .
نام: AZ Screen Recorder
حجم فایل: 18 مگابایت
شرکت سازنده: AZ Screen Recorder
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v5.5.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 5.0 و بالاتر

AZ Screen Recorder - v5.5.8

AZ Screen Recorder is a stable, high-quality screen recorder for Android that helps you record smooth & clear screen videos. With a ton of features like screen capture, screen video recorder, video editor, live stream screen, this screen recording app provides an easy way to record screen videos such as video tutorials, video calls, game videos, live shows, and videos that can not be downloaded.

لینک دانلود