دانلود بازی Battlestar Galactica Deadlock: Armistice نسخه SKIDROW

به روز رسانی :

1400/01/15 نسخه Battlestar Galactica Deadlock: Armistice - SKIDROW اضافه شد.

Battlestar Galactica Deadlock: Armistice

به دنبال حمله ی ناوگان شبح ، سیلون ها قدرت آهنین خود را در جنگ از دست می دهند . اما هنگامی که زمزمه هایی از یک اسلحه ی فوق العاده قدرتمند جدید به ناوگان کلونی می رسد ، BSG-75 برای کشف راز سیلون و جلوگیری از نابودی نژاد بشر ، با زمان مسابقه می دهد .

بازی Battlestar Galactica Deadlock: Armistice

جدیدترین دی ال سی عنوان Battlestar Galactica Deadlock می باشد و شامل یک کمپین داستانی با هشت ماموریت جذاب و نفس گیر می شود که داستان فصل دوم این بازی را به یک نتیجه ی هیجان انگیز می رساند . شما همچنین می توانید داستان Clothos را باز کرده و در عملیات افسانه ای Raptor Talon شرکت کنید . همچنین نه ماموریت منابع جدید نیز در این دی ال سی وجود دارند که شما را در هر کدام از کمپین های فصل دوم بازی به چالش می کشند . همچنین سه قطعه ی موسیقی حماسی جدید و زیبا نیز از هنرمند پرافتخار Ash Gibson Greig برای این بازی نواخته شده اند . 
نام: Battlestar Galactica Deadlock: Armistice
حجم فایل: 4.93 گیگابایت
شرکت سازنده: Black Lab Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: SKIDROW
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - اکشن - شبیه از
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Slitherine Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Battlestar Galactica Deadlock: Armistice - SKIDROW

Following the Ghost Fleet Offensive, the Cylons are losing their iron grip on the war. But when whispers of a new super weapon reach the Colonial Fleet, BSG-75 embarks on a race against time to uncover the Cylon secret, and prevent the annihilation of the human race. Armistice is an explosive 8-mission story campaign that brings Season Two of Battlestar Galactica Deadlock to a thrilling conclusion! Unravel Clothos’ plot for dominion, and take part in the legendary Operation Raptor Talon.

لینک دانلود