تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Black Legend v1.0.8 – GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/21 نسخه Black Legend v1.0.8 - GOG اضافه شد.

Black Legend

درباره شهری به نام گرانت است که توسط یک فرقه مرگبار آلوده شده است و حالا همه این شهر را به عنوان شهر نفرین شده گرانت می شناسند. جایی که پایگاه افراد شرور و دزدان و قاتلان است و هیچ کس در آن آسایش و راحتی ندارد. حالا شما باید یک اسکادران را به این شهر بفرستید و هدایت کنید تا سران این فرقه را نابود کنند و در نهایت بتوانید این شهر را پس بگیرید و از وجود ره آدمکش و فرد شروری خالی کنید. اما خیال نکنید که کاری ساده است چه بسا دشوار تر از آن باشد که فکر می کنید. از ویژگی های اصلی

 بازی Black Legend

می توان به : امکان کاوش خیابان های ویران شده گرانت ، شهری در قرن هفدهم را که بر اساس معماری کشورهای هم سطح دریا بنا شده، وجود گنجینه ها در جای جای شهر، شخصیت های قابل جذب به گروه در شهر، با استفاده از یک سیستم کمدی و کیمیاگری در بازی نبردهایتان را انجام دهید، وجود هوش مصنوعی بسیار قدرتمند در بازی برای دشمنان، دارای 15 کلاس که همگی قفل می باشند و با سعی و تلاش می توانید آنها را باز کنید، هر کلاس دارای توانایی منحصر به فرد است که با توجه به سلیقه یکی را انتحاب کنید و … اشاره کرد. 
نام: Black Legend
حجم فایل: 5.85 گیگابایت
شرکت سازنده: Warcave
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 6
ورژن: v1.0.8
نسخه: GOG
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی ، استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Warcave
رمز فایل: www.download.ir

Black Legend v1.0.8 - GOG

Lead a squadron of Mercenaries into the accursed city of Grant to aid a struggling resistance against a deadly cult of fanatics. Explore deep into the city to eradicate a madness inflicting fog that shrouds the streets in this thrilling alternate history Turn-Based Strategy RPG!

لینک دانلود