دانلود بازی Dungeon Defenders: Awakened Build 27012021 نسخه 0xdeadc0de

به روز رسانی :

1399/11/13 نسخه Dungeon Defenders: Awakened Build 27012021 - 0xdeadc0de اضافه شد.

Dungeon Defenders: Awakened

در سبک دفاع از قلعه می باشد که به تازگی به صورت دسترسی زود هنگام منتشر شده است و به طور چند نفره و آنلاین قابل تجربه می باشد . شما در این بازی در جریان مسابقاتی جداب و حماسی قرار می گیرید و می توانید در رقابت های چهار نفره شانس خود را برای پیروزی در مقابل تعداد زیادی از موجودات از جمله ارک ها ، شیاطین و اژدهایان امتحان کنید . آیا آنقدر قوی هستید تا بتوانید جهان اتریا را از دست این موجودات خبیث نجات دهید ؟ حدود چند سالی بود که از مجموعه ی دوست داشتنی Dungeon Defenders خبری نبود و طرفداران منتظر عرضه ی نسخه ی جدیدی از این سری بودند ، اما اکنون به نظر می رسد که این همه انتظار ارزشش را داشت و استودیوی مستقل Chromatic Games با بازی Dungeon Defenders: Awakened قرار است بازگشتی شکوهمندانه را رقم بزند . این عنوان شامل قابلیت هایی از جمله لوت کردن ، افزایش سطح و شخصی سازی کارکتر می شود . شما می توانید این بازی را با استفاده از یاران تصادفی بازی کنید ، اما به شما پیشنهاد می کنیم که با دوستانتان آن را تجربه کنید تا هم لذت بیشتری ببرید و هم هماهنگی بیشتری داشته باشید تا بتوانید ماموریت خود را با موفقیت به پایان برسانید . توجه داشته باشید که

بازی Dungeon Defenders: Awakened 

فعلا به صورت دسترسی زود هنگام عرضه شده است به همین دلیل ممکن است در آن مشکلات فنی یا باگ هایی مشاهده شوند ، اما به زودی به روز رسان هایی برای بازی منتشر می شوند تا این مشکلات را برطرف کنند . همچنین هر محتوایی در بازی نیز ممکن است در آینده تغییراتی داشته باشند یا حذف شوند و مورد دیگری جایگزین آن ها شوند تا نهایتا بازی کامل شود و نسخه ی نهایی آن عرضه شود . 
نام: Dungeon Defenders: Awakened
حجم فایل: 4 گیگابایت
شرکت سازنده: Chromatic Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: Build 27012021
نسخه: 0xdeadc0de
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - نقش آفرینی - دفاع از قلعه - چند نفره
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Chromatic Games
رمز فایل: www.download.ir

Dungeon Defenders: Awakened Build 27012021 - 0xdeadc0de

Dungeon Defenders: Awakened is a co-operative Action RPG/Tower Defense game that brings loot, leveling, pets, and character customization to a legendary 4 player co-op experience. The past has been changed! Choose your hero and construct an epic defense to fight off hordes of enemies while you jump into the fray to protect Etheria. Team up with up to four players as you level up, claim legendary loot, and take on the armies of enemies that await you!

لینک دانلود