تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر EONIA نسخه کرک شده PLAZA

EONIA

عنوانی در سبک اکشن و ماجرایی است که در سال 2019 و توسط استودیو بازی‌سازی GEOMETRIC BYTES طراحی و منتشرشده است. در این بازی با شخصیت‌های بسیار مهمی مانند استاد Enodio، لانیوس و دوست باوفایش آلبیوس ملاقات خواهید کرد. جهان

بازی EONIA

بسیار زیبا، وسیع و رنگارنگ است و در هر گوشه‌ی آن چیزی برای اکتشاف وجود دارد. داستان بازی، افسانه‌ها و رموز آن به‌صورت مستقیم به بازیکن ارائه نمی‌شود بلکه باید گوشه گوشه‌ی محیط را بررسی کند تا درنهایت به دید کاملی از داستان بازی برسد. در طی روند بازی با کتاب‌های مختلفی روبه‌رو خواهید شد که باید آن‌ها را دقیق بخوانید تا بخش‌های مختلف داستانی برایتان معنا پیدا کند. در هر بخش آیتم‌ها و مهارت‌های مختلفی پنهان است که با پیدا کردن آن‌ها قوی‌تر و باهوش‌تر خواهید شد. در قسمت‌های مختلف گیم پلی، دروازه‌هایی وجود دارد که توسط تمدن‌های باستانی ساخته‌شده است. با عبور از این دروازه‌ها قادرید تا در کسری از ثانیه به مناطق مختلف سفر کنید. در صورت کسب مهارت و دانش کافی قادر خواهید بود سازه‌های کاربردی و مهمی بسازید که در روند بازی مؤثر خواهند بود. شخصیت اصلی بازی، آلبیوس، یک کارآموز ساده است و نیاز دارد تا هر چه سریع‌تر مهارت‌ها و دانش خود را گسترش دهد. برای این‌که بتوانید از میزان مهارت‌های و علوم یاد گرفته‌شده و میزان اطلاعات باقی‌مانده اطلاع حاصل کنید، بخشی تحت عنوان درخت مهارت در بازی وجود دارد که ریزبه‌ریز مهارت‌ها و دانش آلبیوس را به شما نمایش می‌دهد. همانند سایر بازی‌های نقش‌آفرینی، بخشی تحت عنوان inventory در بازی وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا فهرست آیتم‌ها و تجهیزات خود را مشاهده کرده و از کاربرد و نقاط قوت و ضعف آن‌ها اطلاع یابید.
نام: EONIA
حجم فایل: 2.5 گیگابایت
شرکت سازنده: GEOMETRIC BYTES
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: GEOMETRIC BYTES
رمز فایل: www.download.ir

EONIA - PLAZA

On this journey you will connect with the dear Master Enodio and with Lanius, Albius's faithful friend. You will hear about the eight Master Explorers and the artist, writer and inventor, the unique and perfect Mivos Esterus.

لینک دانلود