دانلود بازی Fate Seeker v0.2.3 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/11/23 نسخه Fate Seeker v0.2.3 - Portable اضافه شد.

Fate Seeker

یک بازی نقش آفرینی و اکشن است که در جهان زیبای هنر کنگ فو طراحی شده است . در این بازی شما در نقش شخصی ماجراجوی به نام استورمی چای را بازی می کنید که به طور تصادفی در سفر هایش پرده از یک توطئه بر می دارد و موفق به خنثی کردن آن می شود ، او اینگونه دنیا را نجات می دهد و تبدیل به قهرمان شماره یک دنیا می گردد . شما باید در این بازی به عنوان یک هنرجوی شمشیر زنی با ماموریت نجات دنیا ، بازی را آغاز کنید و با چالش های بیشماری که پیش روی شماست مقابله کنید . انتخاب های شما در بازی Fate Seeker سرنوشتتان را رقم می زند و هر انتخابی انجام دهید بر کلیات داستان بازی تاثیر می گذارد . می توانید راه پلیدی را انتخاب کنید و یا راه برعکس آن و خوبی را انتخاب کنید ، می توانید تبدیل به کسی که دنیا را نجات می دهد شوید یا کسی که دنیا را رو به نابودی می برد ، همه انتخاب ها با شماست و شمایید که در نهایت باید تصمیم بگیرید . از دیگر ویژگی های

 بازی Fate Seeker

می توان موارد : پرده برداشتن از توطئه های مختلف ، دنیای جهان باز معطوف به داستان ، در انتهای بازی شما تبدیل به یک استاد هنر های رزمی می شوید ، دارای ماموریت اصلی و فرعی ، امکان بازنویسی سرنوشت ، امکان انتخاب ماموریت های ویژه و چالش های غیر قابل پیش بینی و … را نام برد . این بازی به طور کلی از زبان انگلیسی پیشتیبانی نکرده و تنها زبان چینی را پشتیبانی می کند . 
نام: Fate Seeker
حجم فایل: 5.72 گیگابایت
شرکت سازنده: 甲山林娛樂股份有限公司
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.2.3
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: چینی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، نقش آفرینی ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 甲山林娛樂股份有限公司
رمز فایل: www.download.ir

Fate Seeker v0.2.3 - Portable

Produced by JSL ENTERTAINMENT, Fate Seeker is an original oriental role-playing action game set in the stunning KongFu universe. You play as the unruly teen, Stormy Chai, who accidentally unveiled conspiracy and hunted ever since. Escaping from death, Stormy decided to carry on the fate of “the Chosen One” to save the world. Journey on as the master of swordsman with open world mission for you to explore intensive live combat to challenge and overflowing plots to be enchanted. Your choice defines your destiny, and alter endings. Will you be the conquerer the world or the mighty hermit? Step into this universe to find out!

لینک دانلود