تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Galactineers نسخه کرک شده Portable

Galactineers

عنوانی جهان باز است که عناصر سبک استراتژی را با جزئیات دقیق بازی‌های شبیه‌ساز ترکیب کرده و تجربه‌ای منحصربه‌فرد ایجاد کرده است. همانند سایر بازی‌های استراتژی اما با تفاوت‌های جزئی باید از آیتم‌ها و بلوکه های پراکنده در محیط استفاده کنید و در جهان خود شروع به ساخت‌وساز کنید. این بلوکه ها تنها در ساخت دیوار و ساختمان‌های فضایی کاربرد ندارند بلکه می‌توان با کمک آن‌ها سفینه‌های فضایی نیز تولید کرد. سفینه‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند زیرا با کمک آن‌ها می‌توانید اقتصاد خود را توسعه بخشیده و ایستگاه‌های فضایی و ساختمان‌های عظیم‌الجثه‌ای بسازید. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های

بازی Galactineers

وجود یک کارخانه به نام Ship Designer است. باوجود بیش از 50 نوع بلوکه مختلف و صدها ماژول قادرید تا سفینه‌هایی در کلاس‌های مختلف مانند برداشت کننده محصول، باربری، ساخت‌وساز، نگهبان و سفینه‌های جنگی بسازید. در کنار این آیتم‌های یکسری امکانات شخصیسازی پیش‌پاافتاده مانند استیکر برای طراحی ظاهری جذاب و چشم‌نواز در اختیارتان قرار داده‌شده است. با انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و پیدا کردن مواد و ماژول‌های جدید می‌توانید کارخانه را ارتقا دهید. هر چه کارخانه پیشرفته‌تری داشته باشید ماژول‌هایی مؤثرتر در اختیار خواهید داشت و قادر خواهید بود تا سفینه‌های بزرگ‌تری طراحی کنید. در بازی به‌طورکلی دو مرحله وجود دارد که PVP arenas و PVE missions نام دارد. PVP arenas به‌طورکلی آنلاین است و در این نسخه در دسترس نمی‌باشد اما مراحل PVE missions کاملاً قابل بازی هستند. در این مراحل اهدافی برای شما تعیین خواهد شد که باید تمام سعی خود را به کار برید تا به هر نحوی شده آن‌ها را محقق کنید.
نام: Galactineers
حجم فایل: 377 مگابایت
شرکت سازنده: LInsoDeTeh
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - شبیه ساز - استراتژیک
منتشر کننده: LInsoDeTeh
رمز فایل: www.download.ir

Galactineers

Galactineers is a genre-mix of open world sandbox game and realtime strategy game. You can use blocks and items to build your world in space, and also construct your own ships. Use your ships to raise an economy and build huge stations and bases, fight cooperative PVE missions, or challenge your friends in PVP arena battles.

لینک دانلود