دانلود بازی کامپیوتر Kind Words v2020.5.26 نسخه SiMPLEX

Kind Words

یک بازی جذاب و احساسی است که در آن بازیکنان عواطف خصوصی و ناراحتی‌های خود را در قالب نامه‌های کوتاهی و به صورت ناشناس به سایر بازیکنان ابراز می‌کنند. پس از ارسال نامه، تمامی بازیکنان قادرند تا نامه شما را به نحوی جواب دهند. بعضی با شما همدردی خواهند کرد و بعضی دیگر نیز نصیحت‌های دوستانه ای به شما ارائه خواهند داد. Kind Words در واقع محیطی دنج و گرم برای بازیکنان فراهم آورده است تا به راحتی احساسات خود را با یکدیگر در میان گذاشته و از حمایت‌های عاطفی بهره‌مند شوند. یکی از قابلیت‌های جالب

بازی Kind Words

استیکرها هستند. در ابتدای شروع بازی به صورت رندوم چند استیکر دریافت خواهید کرد. استیکرها معمولاً با شبکه‌سازی بین بازیکنان مختلف زیاد می‌شوند به این معنی که هر بازیکن می‌تواند استیکر خود را همراه با جواب نامه به شخص دیگری بفرستد. در این صورت گیرنده نامه نیز از آن استیکر بهره‌مند خواهد بود.
نام: Kind Words
حجم فایل: 113 مگابایت
شرکت سازنده: Popcannibal
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 8
ورژن: v2020.5.26
نسخه: SiMPLEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Popcannibal
رمز فایل: www.download.ir

Kind Words - SiMPLEX

Has something got you down? Stressed you out? Scared you? That's pretty normal. It might help you to talk about it. In Kind Words, players anonymously write out their concerns and sorrows by making short requests for letters.

لینک دانلود