دانلود بازی کامپیوتر Maneater نسخه فول آنلاک Epic Games

به روز رسانی :

1399/03/03 نسخه FULL UNLOCKED ( کرک نشده ) اضافه شد.

Maneater

یک بازی تک نفره و نقش آفرینی اکشن است . داستان این بازی در زیر آبهای مواج خلیج ساحلی روایت می شود . برای زنده ماندن در اقیانوس های آزاد باید با خطر های آن جنگید . تنها ابزار های شما برای زنده ماندن عقل ، فکرتان و انگیزه ی شما برای خوردن است . در زیر آبهای اقیانوس قانونی همانند قانون جنگ حکم فرماست بکش تا کشته نشوی و بخور تا خورده نشوی . شما باید تبدیل به یک آدمخوار شوید . در بازی Maneater شما به شکل یک کوسه غول پیکر هستید و آبراه های ساحلی و ساحل را تبدیل به یک جای وحشتناک برای انسان ها می کنید . همه شناگران و غواصان دلیلی برای ترسیدن از شما دارند آن هم وحشی و خونخوار بودن شماست که هیچ چیز توانایی رقابت با شما را در این آب ها ندارد . در

بازی Maneater

خود را در یک دنیای زنده و نفس گیر پر از تهدید و خطر مرگ غوطه ور کنید . خرابه های غرق شده را کشف کنید ، در باتلاق ها کمین کنید ، اقیانوس ها را جستجو کنید و به دنبال نهنگ ها برای شکار کردنشان و تغذیه آنها بگردید . شما در یان بازی می توانید کوسه ی خود را شخصی سازی کنید و همه اندام های او را ارتقا دهید تا سرعت و عملکرد بهتری داشته باشد . هدف از ساخت این بازی القای یک تجربه جدید در یک بازی تک نفره نقش آفرینی است که بازیکن را از ابتدا تا انتهای بازی درگیر چالش های قابل حل می کند. 
نسخه FULL UNLOCKED کرک نشده است و برای اجرای آن باید سی دی کی بازی را تهیه کنید *
 
نام: Maneater
شرکت سازنده: Tripwire Interactive
نسخه: FULL UNLOCKED
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی ، اکشن ، تک نفره
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Tripwire Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Maneater - FULL UNLOCKED

Maneater is a Single-Player Action RPG, set in the unforgiving waters of the Gulf Coast. Fight to survive in the open ocean, with danger lurking at every depth. Your only tools are your wits, your jaws, and an uncanny ability to evolve as you feed. Anything and everything is on the menu... kill or be killed.

لینک دانلود