تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Monster Jam Steel Titans نسخه CODEX

Monster Jam Steel Titans از سال 1992 تا اکنون در حال برگزاری است . نام این بازی الهام گرفته شده از مجموعه مسابقات موتور اسپرت مانستر جم می باشد که توسط شرکت Feld Entertainment برگزار می شود . بیشتر مسابقات ایم مجموعه در آمریکای شمالی برگزار می شوند ، اما بعضی از مسابقات غیر اصلی در کشورهای دیگر نیز برگزار می شوند . بازی Monster Jam Steel Titans که در ژانر مسابقه ای می باشد ، قرار است یک تجربه ی واقعی از کامیون ها را ارائه می دهد و لذت خاص یک سواری اکشن را در خود دارد . این عنوان بهترین و کامل ترین بازی الهام گرفته از مسابقات مانستر جم است و همه می توانند تا از آن به اندازه ی کافی لذت ببرند . این بازی شامل شبیه سازی کامل بیست و پنج عدد از بهترین و محبوب ترین کامیون های مجموعه ی مانستر جم ، مانند Grave Digger و Max D می شود . طراحی میزان تخریب پذیری این کامیون ها بسیار واقع گرایانه انجام شده و در اثر تصادفات زیاد ، کامیون شما می تواند به یک وسیله ی بسیار بد شکل شود ، همچنین محیط بازی هم از تخریب پذیری بسیار بالایی برخوردار است . دوازده ورزشگاه برای این عنوان طراحی شده و تعداد زیاد در آن تماشا گر وجود دارند تا شما را تشویق کنند و در جریان فینال مسابقات شما می توانید صدای کر کننده ی تشویق آن ها را بشنوید . البته صدای تماشا گران ، تنها صدایی نیست که در این بازی به گوش می رسد و صداهای زیادی همچون موتور کامیون ها یا صدای برخورد آن ها به هم یا به دیوار از دیگر صداهای واقع گرایانه ی این بازی هستند . برای حرفه ای شدن در این بازی و راندن کامیون ها مانند راننده های حرفه ای مانستر جم ، شما باید در آموزشگاه این عنوان تمرین کنید . هم اکنون شما می توانید این بازی جذاب و هیجان انگیز را از وب سایت دانلود فارسی با لینک مستقیم دریافت کنید . امیدواریم تا از آن به قدر کافی لذت ببرید .
نام: Monster Jam Steel Titans
حجم فایل: 7.24 گیگابایت
شرکت سازنده: Rainbow Studios
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 7
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
ژانر: مسابقه ای
منتشر کننده: THQ Nordic
رمز فایل: www.download.ir

Monster Jam Steel Titans - CODEX

Real Trucks. Real Action. Monster Jam! Monster Jam Steel Titans delivers the complete Monster Jam experience for everybody to enjoy!
All the trucks, stunts, stadiums, racing and massive air in one game! Play in various game modes including Stadium and outdoor Racing, various Stunt Challenges and Destruction modes!

لینک دانلود