تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Monstrum 2 v0.8.62ea – 0xdeadc0de برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/28 نسخه Monstrum 2 v0.8.62ea - 0xdeadc0de اضافه شد.

Monstrum 2

یک بازی چند نفره نامتقارن برای کسانی است که می خواهند ترس از بقا را به مرحله بالاتر برسانند. خود را در مقابل یک هیولای وحشتناک به عنوان یک تیم متشکل از 4 زندانی انسانی ، در یک مبارزه تاکتیکی برای فرار از یک قلعه ویران شده یا بازی به عنوان یکی از بسیاری از هیولاهای وحشتناک که آنها را شکار می کند ، در برابر یک هیولا وحشتناک قرار دهید. از زیرکی و حیله خود استفاده کنید تا در یک هزارتوی فلزی پیچیده و از نظر رویه ای حرکت کنید که با هر شیار بازی چیدمان ، معماها ، موارد و موانع را تغییر می دهد و هر مسابقه را برای انسان و هیولا پویا نگه می دارد. Sparrowlock مرکز تحقیقاتی Hong-Sha Miller را کاوش کنید. سازه ای مشتق شده از یک قلعه دریایی قدیمی با هدف استفاده هنگام سازگاری با چالش های مختلف محیطی و گیم پلی ایجاد شده در هر مسابقه ، به یک شبکه پیچیده از اتاق های زنگ زده و مسیرهای پیاده روی بروید. به عنوان زندانی بازی کنید. برای غلبه بر موانعی که بین شما برای فرار وجود دارد ، با هم تیمی های خود کار کنید تا اشیا پخش شده در این مرکز در حال خراب شدن را از بین ببرید. دور از دید باشید. برای جلوگیری از دیده شدن در حالی که از تله هایی که موقعیت شما را می گیرند اجتناب کنید از نقاط مختلف مخفی کاری استفاده کنید. در

بازی Monstrum 2

از طیف متنوعی از هیولاهای اصلاح شده ژنتیکی حاصل از آزمایش های ناموفق در اعماق دریا ، هر کدام صفات متمایز خود را برای شکار انسان انتخاب کنید.
نام: Monstrum 2
حجم فایل: 6.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Team Junkfish
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v0.8.62ea
نسخه: 0xdeadc0de
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Junkfish Limited
رمز فایل: www.download.ir

Monstrum 2 v0.8.62ea - 0xdeadc0de

Monstrum 2 is a survival horror game for 2-5 players, set inside the procedurally-generated sea labyrinth - Sparrowlock. Join a team of prisoners evading the terrors within whilst figuring out how to escape, or become one of the deadly monstrosities whose only goal is to hunt them down.

لینک دانلود