دانلود بازی Neon Abyss v1.2.6.1 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/11/26 نسخه Neon Abyss v1.2.6.1 - Portable اضافه شد.

Neon Abyss

عنوانی در سبک اکشن و نقش‌آفرینی است که صحنه‌های هیجان‌انگیز اکشن را با مکانیک‌های سبک روگلایک ترکیب کرده و تجربه‌ای زیبا و به یادماندنی برای بازیکنان خلق کرده است. شما به عنوان عضوی از اسکواد Grim نقش‌آفرینی کرده و در مبارزات و ماجراجویی‌های مختلفی شرکت خواهید کرد. اسکواد Grim یک گروه ویژه بسیار قدرتمند است که توسط مبارزی به نام هیدز (Hades) که قصد شکست دادن نیروهای شیطانی Abyss را دارد تأسیس شده است. گیم پلی بازی بسیار سریع و پر جنب‌وجوش است و بعد از هر بار مردن با قدرت‌ها و مهارت‌های بهتری فوراً وارد بازی خواهید شد! در طی روند

 بازی Neon Abyss

با آیتم‌های بی‌شماری روبه‌رو خواهید شد که می‌توانید با ترکیب آن‌ها با یکدیگر تأثیرات خارق‌العاده‌ای بر نیروهای دشمن گذاشته و مسیر خود را به سمت نفوذ و نابودی Abyss هموار کنید. هیچ محدودیتی در زمینه تعداد آیتم‌های جمع‌آوری‌شده و ترکیب آن‌ها وجود ندارد به همین خاطر هر بار با شرایط و تأثیرات ویژه‌ای روبه‌رو خواهید شد. در هر تجربه بازی قادرید تا اتاق‌ها، سیاه‌چال‌ها، آیتم‌ها، اسلحه‌ها، باس فایت ها، قوانین و حتی پایان‌بندی‌های مختلفی را بازگشایی کرده و از آن‌ها استفاده کنید. تمامی این موارد بدین معناست که گیم پلی بازی به صورت کاملاً منحصربه‌فردی در حال تکامل و تعامل با استایل بازی کاربر است و هر بار شما را با چالشی جدید روبه‌رو می‌سازد. در طی ماجراجویی‌های خود در اعماق Abyss، با یکسری تخم‌های کوچک و بزرگ روبه‌رو خواهید شد که در هر کدام از آن‌ها حیوان خاصی وجود دارد. اگر دوست دارید تا از همراهی یک حیوان وفادار در حین ماجراجویی‌های خود بهره‌مند باشید یا به دستیار و قدرت آتش بیشتری نیاز دارید حتماً یکی از این تخم‌ها را باز کنید. در هرکدام از این تخم‌ها موجود خاصی نهفته است که دارای قدرت‌ها و مهارت‌های منحصربه‌فردی است.
نام: Neon Abyss
حجم فایل: 395 مگابایت
شرکت سازنده: Veewo Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.2.6.1
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Team17 Digital Ltd, Yooreka Studio
رمز فایل: www.download.ir

Neon Abyss v1.2.6.1 - Portable

Combining furious run ‘n’ gun action and deep, roguelike mechanics, Neon Abyss pits you as a member of ‘Grim Squad’ – a task force set-up by Hades himself to infiltrate the Abyss and defeat the New Gods. Death is not the end as every time you die, you’ll find yourself more empowered than before.

لینک دانلود