دانلود بازی اکشن و مسابقه ای PocketCars Build 6061295 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/11/14 نسخه PocketCars Build 6061295 - Early Access اضافه شد.

PocketCars

یک بازی آرکید مسابقه‌ای با گیم پلی سریع و پر جنب‌وجوش است که مبارزات ماشینی بسیار جذابی به بازیکنان ارائه می‌دهد. در این بازی شما کنترل خودروهای کنترلی که اکثراً بنزینی هستند را بر عهده خواهید گرفت و در یکسری مبارزات نفس‌گیر شرکت خواهید کرد. گیم پلی بازی PocketCars مملو از زدوخورد است و در همین راستا سرعت عمل بسیار بالایی از بازیکنان طلب می‌کند. بازی مسیرها و پیست‌های متنوعی به بازیکنان ارائه می‌دهد که هر کدام دارای موانع و بخش‌های آف رود منحصربه‌فردی است. هر کدام از خودروهای موجود دارای ظرفیت مانور و ارتقا مخصوصی است که خودروها را از یکدیگر متمایز می‌سازد. همان‌طور که در ابتدا گفته شده

بازی PocketCars

فقط به عنصر مسابقه محدود نمی‌شود بلکه مبارزات ماشینی و زدوخوردها یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های گیم پلی بازی است. در ابتدای هر مرحله بازی به شما این امکان را می‌دهد تا از میان اسلحه‌های موجود خودرو خود را به دو مورد مجهز کنید. انتخاب اسلحه مناسب که با سبک بازی شما و نوع مسیر تناسب داشته باشد بسیار مهم است و می‌تواند بخشی از موفقیت شما را تضمین کند. ارتقا مهارت‌ها، خودرو و اسلحه‌ها نقش بسیار مهمی در موفقیت شما ایفا می‌کند. تله‌ها جزء جداناپذیر بازی است که اگر اندکی غفلت کنید شما را گرفتار خود خواهند ساخت. از جمله مهم‌ترین قابلیت‌ها و محتویات این عنوان می‌توان به 141 ایونت و چالش مختلف، 4 محیط و پیست متنوع، 7 نوع ماشین با فیزیک و قابلیت‌های اختصاصی، 7 نوع لاستیک مختلف، 12 کلاس اسلحه از جمله راکت، مین و رایفل، امکان شخصی‌سازی کامل خودرو، پشتیبانی از کنترلرهای مختلف و … اشاره کرد.
نام: PocketCars
حجم فایل: 2.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Gen90Software
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: Build 6061295
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - مسابقه ای - ماشین سواری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Gen90Software
رمز فایل: www.download.ir

PocketCars Build 6061295 - Early Access

PocketCars is a fast paced arcade combat-racing game, where you can drive RC cars that speed through amazing tracks. From real-life obstacles to outstanding off-road abilities, maneuverability and boost capacity of the realistic looking vehicles, an amazing racing experience await for you.

لینک دانلود