تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی React The Complete Guide (incl Hooks, React Router, Redux)

React The Complete Guide

این دوره آموزشی در زمینه برنامه نویسی و توسعه وب می باشد. React را یاد بگیرید یا در آن بیشتر غرق شوید. تئوری را بیاموزید ، تکالیف را حل کنید ، در پروژه های آزمایشی تمرین کنید و یک برنامه بزرگ بسازید که در طول دوره بهبود می یابد. این دوره با جدیدترین نسخه React کاملاً به روز بوده و شامل React Hooks است. JavaScript محرک اصلی برنامه های وب مدرن است زیرا تنها زبان برنامه نویسی است که در مرورگر اجرا می شود و از این رو به شما امکان می دهد برنامه های بسیار واکنشی ارائه دهید. شما می توانید مانند تجربه کاربر در وب به برنامه تلفن همراه دست پیدا کنید. اما استفاده از JavaScript می تواند چالش برانگیز باشد ایجاد یک برنامه وب زیبا فقط با جاوا اسکریپت و jQuery به سرعت طاقت فرسا می شود. React در مورد اجزای سازنده است ، اساساً عناصر HTML سفارشی که با آنها می توانید به سرعت برنامه های وب شگفت انگیز و قدرتمندی بسازید. فقط کافی است داده ها را به صورت پویا در آن منتقل کنید (یا به وقایع مربوط به خود گوش دهید) و هر زمان که لازم است دوباره از آن استفاده کنید. این دوره از اصول اولیه شروع می شود و توضیح می دهد که React دقیقاً چیست و چگونه می توانید از آن استفاده کنید. با پایان دوره ، می توانید برنامه های شگفت انگیز React (یک صفحه) بسازید. نام مربی این دوره Maximilian Schwarzmüller است ، من یک توسعه دهنده وب مستقل هستم و در بسیاری از پروژه ها با React کار کردم. من همچنین در Udemy یک مربی دارای رتبه 5 ستاره هستم. من محبوب ترین گزینه های React – Vue و Angular – و همچنین بسیاری از موضوعات دیگر را پوشش می دهم. من می دانم که درباره چه چیزی صحبت می کنم و می دانم نقاط ضعف را در کجا می توان یافت. هدف من این است که شما را در سریعترین زمان ممکن با React شروع کرده و موفقیت خود را تضمین کنم. اما من فقط روی شروع دانش آموزان تمرکز ندارم. من می خواهم که همه از دوره های من بهره مند شوند ، به همین دلیل ما عمیقا به React فرو خواهیم رفت و به همین دلیل من اطمینان حاصل کردم که دانش مفید برای توسعه دهندگان پیشرفته React را نیز به اشتراک می گذارم. 
 • آنچه خواهید آموخت :
 • برنامه های وب قدرتمند ، سریع ، کاربرپسند و واکنشی بسازید
 • با استفاده از قدرت جاوا اسکریپت به راحتی تجربه های شگفت انگیز را ارائه دهید
 • برای مشاغل پردرآمد اقدام کنید یا به عنوان فریلنسر در یکی از بخشهای پر تقاضا که هم اکنون می توانید در وب توسعه پیدا کنید ، اقدام کنید
 • یادگیری React Hooks & Components based Class
  
 • نیازمندی ها :
 • اصول جاوا اسکریپت + HTML + CSS کاملاً لازم است
 • برای موفقیت در این دوره نیازی نیست که یک متخصص جاوا اسکریپت باشید
 • دانش ES6 + جاوا اسکریپت مفید است اما لازم نیست
 • به هیچ React قبلی یا تجربه چارچوب JS دیگری نیازی نیست
  
 • این دوره اموزشی برای چه کسانی است :
 • دانش آموزانی که می خواهند یاد بگیرند چگونه برنامه های وب واکنشی و سریع بسازند
 • هر کسی که علاقه مند به یادگیری یک فن آوری بسیار محبوب است که توسط شرکت های پیشرو فناوری مانند Netflix استفاده می شود
 • دانش آموزانی که می خواهند مهارت های توسعه وب خود را به سطح بالاتری برسانند و یک فناوری جدید را بیاموزند
  
نام: React - The Complete Guide (incl Hooks, React Router, Redux)
حجم فایل: 9 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/09/27
زیرنویس: انگلیسی
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 40 ساعت و 37 دقیقه
محصول کشور: آمریکا
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Udemy React - The Complete Guide (incl Hooks, React Router, Redux)

This course is fully up-to-date with the latest version of React and includes React Hooks! Of course it will be kept up-to-date in the future.
What's this course about
Learn React or dive deeper into it. Learn the theory, solve assignments, practice in demo projects and build one big application
which is improved throughout the course: The Burger Builder!
More details please!
JavaScript is the major driver of modern web applications since it's the only programming language which runs in the browser and hence allows you to provide highly reactive apps. You'll be able to achieve mobile-app like user experiences in the web.

لینک دانلود